Найстаріший факультет уманського університету святкує 150-річний ювілей

Нині багата українська земля потребує кваліфікованих фахівців-аграріїв, людей, які розуміють і поважають її. Саме таких фахівців готують в Уманському національному університеті садівництва на факультеті агрономії. Цьогоріч найстаріший факультет святкує 150-річний ювілей!

Науково-педагогічні працівники кафедр факультету агрономії підготували виставку, де представили свої наукові здобутки. Це дійство співпало із урочистими зборами громадськості з нагоди Дня міста Умань.

Декан факультету агрономії Сергій Полторецький ознайомив гостей міста з виставкою. Так, усі присутні мали можливість ознайомитися зі старовинними виданнями Наукової бібліотеки Уманського НУС за 1858 та 1929 роки, де опубліковані наукові статті викладачів училища землеробства і садівництва, а також із великою кількістю сучасних підручників і навчальних посібників викладачів факультету.

Серед інших цікавинок був стенд кафедри агрохімії та ґрунтознавства з експозицією корисних копалин нашого краю.

Завідувач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології імені І.П. Чучмія, доктор с.-г. наук, професор Людмила Рябовол розповіла про використання новітніх біотехнологічних методів створення вихідного матеріалу в селекції рослин та охарактеризувала сорти і гібриди, створені співробітниками кафедри.

Викладачі кафедри рослинництва імені О.І. Зінченка представили колекції рослин, що вирощуються в нашому регіоні, а також показали зразки малопоширених культур із створеного на кафедрі банку насіння. Окремі зразки були передані вчителям шкіл для використання в навчальному процесі.

Яскраво та неординарно, дотримуючись національної колористики, студенти факультету оформили гостинну зону, де радо частували гостей та фотографувалися.

Дякуємо науково-педагогічному колективу факультету та студентству за участь в організації виставки.

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи факультету агрономії

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.