Гороскоп на 07 жовтня

Гороскоп на 07 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні Овни можуть виявити, що застрягли в деталях сильніше, ніж планували. Це особливо ймовірно, якщо ви зайняті чимось важливим, наприклад, намагаєтеся врятувати становище і вийти з кризи. Не виключена поява нового об’єкта піклування, а також додаткових альтернатив і зайвих спокус, які відволікають вашу увагу від основної мети. Протягом дня можливі дивацтва, загадки, містичні моменти, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні в Тельцях вживаються протилежні по складу особистості, наприклад, практик і романтик, містик. Цьому сприяють обставини, які аж до ночі не відрізняються ясністю. Не виключена подвійність в справах сердечних. Невизначеність стане подарунком, якщо ви хочете відпочити, помріяти, потягнути час, зануритися в минуле. Вдалий момент для зустрічі з колишнім партнером, колишньою любов’ю.

Близнюки

Близнюки можуть бути аж до ночі прив’язані до дому, до певної території чи способу життя. Можливо, доведеться підстроїтися під чужий побут або під потреби членів сім’ї. Позитивна сторона дня – можливість зробити щось корисне, отримавши моральне задоволення. Ця доба підходить для надання допомоги, прояви співчуття, догляд за хворіючими людьми, піклування про тварин, інших справ милосердя.

Рак

Ракам день нагадає, що матеріальний і тонкий світи ближче, ніж здається. Варто бути уважнішими до оточуючого простору: можна зіткнутися з неоднозначним, знайти поживу для спостережень, здогадок, фантазій, отримати знак, побачити привид минулого. Додаткові нюанси можуть з’явитися у вашій особистій любовній та творчій «кухні», в процесі виховання дітей, лікування хвороб, контактів з тваринами.

Лев

В цей день зірки радять Левам залишатися матеріалістами і практиками, але не рекомендують бути суворими аскетами. Не варто відмовляти собі в вишуканій кухні, додаткових назрілих витрат на корисні речі і домашній комфорт. Сьогодні ймовірні незаплановані, але досить вдалі придбання. Можливо, ви купите щось потрібне, ніж довго відмовляли собі, своїм домочадцям або вихованцям.

Діва

Сьогодні Дівам варто частіше прислухатися до своїх відчуттів, чи то тілесні сигнали, візуальні асоціації або «внутрішній голос». Можна інтуїтивно підбирати імідж, тон спілкування, їжу, речі. Протягом дня щось розбудить ваші фантазії або викликає спогади. Можливо, ви отримаєте надію або підтвердження своїм здогадам. Доля може натякнути на повернення колишніх почуттів і шанс відновлення відносин.

Терези

Цей день Терезам добре провести на самоті або у вузькому колі знайомих осіб. Якщо події наводять вас на думку про минуле, корисно побути наодинці зі своїми спогадами: не виключено, що віртуальна подорож у часі заведе вас далі, ніж ви припускали. Можливо, вам пора переглянути цілий комплекс питань, пов’язаних з конкретними практичними справами або загальними життєвими цінностями.

Скорпіон

Сьогодні щось змусить Скорпіонів оптимістичніше дивитись у майбутнє. Можливо, це ваші власні досягнення, які вже ніхто не може у вас відняти або оскаржити. Також, це можуть бути учні або соратники, яких ви набули останнім часом. Зірки радять цінувати те, що у вас є, і ні в якому разі цим не розкидатися. Навіть якщо ви незадоволені деталями, в цілому вам є чим пишатися.

Стрілець

Сьогодні зірки радять Стрільцям зберігати віру в краще, але не надто поширюватися про її джерело. То ж справедливо і щодо планів на майбутнє: навіть якщо чуття підказує вам, що ви знайшли золоту жилу і будете переможцем, не варто заздалегідь розкривати карти. Зараз корисніше зміцнити власні тили: налагодити зв’язок з однодумцями, поправити здоров’я, підвести риску під помилками.

Козеріг

Сьогодні Козероги щасливі, але все ж потребують схвалення або авторитетну пораду. Цей день забезпечує позитивне підкріплення вашим припущенням, переконанням і планам, знижує тривожність і недовірливість. Не варто упускати шанс обзавестися вчителем, протекцією, медичною, правовою або духовною підтримкою. Чим більше знаків, що підтверджують вашу правоту, тим спокійніше ви будете дивитися в майбутнє.

Водолій

Цей день порадує Водоліїв, які виявили неперебірливість, практичний склад розуму і увагу до деталей. Нагородою за послідовність і реалізм стане правда, яка, як відомо, буває цінніше будь-яких гарних ілюзій. Можливо, ви зміните свою думку про щось, побачивши «кухню» справи зсередини. Якщо ви були достатньо наполегливі, то можете обхідним шляхом прийти до мети, яку безуспішно атакували в лоб.

Риби

Рибам варто поставити на перше місце відносини з партнером або зовнішнім середовищем. Можна закрити очі на дрібні недоліки, якщо є гармонія в головному. У відповідь, ви можете розраховувати на чужу ласку, повагу, доброту або протекцію. У разі коливань краще взяти паузу. Не час підводити риску, палити мости і розлучатися: сумніви, ілюзії або фактор невизначеності будуть тримати разом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.