Місія доброчинності

Опубліковано: 07.10.2018

Місія доброчинностіРайонна державна адміністрація разом з міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста, на виконання районної  програми «Турбота» та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в Україні, проводять благодійну акцію «Місія доброчинності». Вона триватиме з 1 по 30 жовтня 2018 року.

Мета акції – консолідація зусиль державних та громадських організацій щодо підтримки найменш соціально захищених верств населення із числа людей літнього віку, ветеранів, інвалідів, малозабезпечених громадян.

Запрошуються до співпраці керівники колективів, сільськогосподарських підприємств різної форми власності, освітяни, медичні працівники, творча інтелігенція, голови сільських та селищної рад сприяти Товариству Червоного Хреста в доброчинній діяльності під час збирання благодійних внесків, продуктів, овочів, майна, засобів гігієни для надання допомоги потребуючим із числа ветеранів, людей літнього віку, інвалідів, малозабезпечених громадян.

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в Україні в рамках благодійної акції надана допомога потребуючим  ветеранам сіл Пугачівка, Полянецьке, Городецьке, Дмитрушки. До акції долучився КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», волонтери міськрайонної організації. Передано набір медикаментів для членів районної громадської організації «Союз Чорнобиль України».

Кращі приклади  взаємодії з благодійниками під час проведення акції будуть і надалі висвітлюватися. Нехай доброта об’єднує. Приєднуйтеся.

Місія доброчинності

                 

Прес-центр Уманської  МРОТЧХ

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.