В Умані відкрили іспанський сквер для відпочинку містян (Фото)

Опубліковано: 07.10.2018

У рамках святкування дня народження Умані містяни та члени делегації з міст-побратимів стали свідками гарної події: 5 жовтня відбулося урочисте відкриття іспанського скверу.

Як зазначила ініціаторка створення проекту Одарка Дьома-Пісна, ідея парку з’явилася після встановлення у 2016 році скульптури іспанського художника та скульптора Карлоса Гарсія Лаоса «Материнський інстинкт», тому сквер символізує дружбу двох народів, зокрема братніх міст: Умані та іспанського міста Сарагоса.

В Умані відкрили іспанський сквер для відпочинку містян (Фото)

Одарка Дьома-Пісна висловила сподівання, що сквер стане улюбленим місцем відпочинку жителів Умані, які цінуватимуть його спорудження та будуть зберігати.

До вітального слова приєдналися і представники іспанської делегації: радник посла Іспанії в Україні Патрісія Серрано Санчес, яка подякувала іспанцям і мешканцям Умані, які долучилися до створення парку, та наголосила на тому, що сквер зміцнив дружбу між двома народами. Також гарні побажання пролунали з вуст й інших іспанських представників. Начальник департаменту культурної спадщини Арагони Ігнасіо Ескуїн запевнив про подальшу плідну співпрацю в майбутньому між містами двох країн.

В Умані відкрили іспанський сквер для відпочинку містян (Фото)

Натхненник проекту іспанський скульптор Карлос Гарсіа Лаос розповів про роботу над проектом, що присвячений великим постатям іспанської культури, подякував всім, хто долучився до роботи над проектом, зокрема, родині Пісних, яка доклала багато зусиль для втілення його в життя.

В Умані відкрили іспанський сквер для відпочинку містян (Фото)

На завершення уманська художниця та активістка Одарка Дьома-Пісна побажала уманчанам та гостям міста приємного відпочинку.

Повідомляє Уманський портал

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.