В ДІАЗ “Стара Умань” Наталія Семененко презентувала персональну виставку

У місті Умань пройшла персональна виставка художниці Наталії Семененко під назвою “Вечірнє сонце дякую за день…”.

В ДІАЗ “Стара Умань” Наталія Семененко презентувала персональну виставку

В експозиції було представлено 57 картин, написаних у різних жанрах.

Виставка картин Наталії Семененко проходила у державному історико-архітектурному заповіднику “Стара Умань” і була присвячена до ювілею талановитої уманчанки.

“Ім’я Наталії Семененко знане у нашому місті. Її роботи яскраві, цікаві, дарують багато чудесних емоцій”, ― зазначив під час відкриття виставки директор ДІАЗ “Стара Умань” Владислав Давидюк.

Не маючи художньої освіти, Наталія Семененко розпочала писати у 49 років.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.За п’ять з половиною років художниця намалювала більш як півтисячі картин. Половина з них знаходиться у приватних колекціях українців та за кордоном.

Наталія Семененко багато подорожує по світу і черпає своє натхнення у мандрах. На полотнах оживають квіти, люди, пейзажі та настрої. Картини художниці сповнені красою, силою та жагою до життя.

“Коли я прокидаюсь, і у мене в душі ліричний настрій, я пишу квіти, спогади про якусь тиху річку. А якщо я встала, і у мене бадьорий настрій, хочеться чогось активного, у мене виходить зовсім інше ― наприклад, міста з їх швидким темпом життя”, ― зазначила Наталія Семененко.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

Повідомляє Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.