На Черкащині дитячі пустощі з вогнем спричинили пожежу

11 жовтня близько 12:00 год., в селі Великі Канівці Чорнобаївського району в господарстві місцевого жителя  виникла пожежа в надвірній споруді. Довідомляють у районному секторі ДСНС.

На Черкащині дитячі пустощі з вогнем спричинили пожежу

Внаслідок пожежі, вогнем знищено речі домашнього вжитку, двоє дверей, три вікна, 1 т сіна врожаю 2018 року. Пошкоджено покрівлю по всій площі. Причина пожежі – пустощі дітей з вогнем. Винуватець, син господаря 2015 року народження.

У зв’язку з цим рятувальники звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Варто приділити увагу навчанню дітей основним правилам безпеки, виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, під час перебування біля води та в лісі. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що часто ці хвилини мають ціну життя. А щоб несподівана небезпека не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей у першу чергу залежить від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки. Дотримання цих елементарних правил суттєво підвищує ваші шанси не потрапити у надзвичайну подію та зберегти життя і здоров’я, собі а також вашим рідним та близьким!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.