Гороскоп на 15 жовтня

Гороскоп на 15 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні Овнам варто поставити собі як можна більш чітку мету, але не бути жорсткими при її реалізації. День підказує гнучкі словесні формулювання і допомагає уникнути радикальних широкомасштабних акцій, що ведуть до непотрібних ризиків. Обхідні шляхи пов’язані з поінформованістю: додатковими джерелами інформації, документами, участю в приватному нараді. Відповідний день для візитів в інстанції, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні зірки радять Тельцям взятися за важливу справу як можна раніше. Якщо ви рання пташка, шанси на успіх істотно вище: буде вільнішим шлях або яснішою мета. День підходить для цільових поїздок і переговорів, офіційних і особистих візитів. Вдасться зберегти конструктивний тон у спілкуванні з представниками іншої культури або країни, уникнути конфлікту з неврівноваженими проблемними співрозмовниками.

Близнюки

День допомагає Близнюкам міркувати практично і далекоглядно, мислити ефективними і реалістичними антикризовими категоріями, вибирати «бронебійні» аргументи і правильно оформляти папери. Це особливо важливо, якщо ви схильні до навіювань, зробили помилку, не в найбільш виграшному становищі. Вдалий момент для предметної розмови з лікарем, колегою, помічником, представником офіційної установи.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять рахуватися з авторитетом співрозмовника, але не вважати його заздалегідь неприступною фортецею. Важливо говорити по суті і пропонувати реальні ідеї. Навколишні оцінять ваш професіоналізм, особливо, якщо ви додасте до нього дипломатичність, стриманість і відповідальність. Вдалий момент для офіційного візиту, діалогу з начальством, розмови подружжя з різницею у віці.

Лев

Сьогодні Левам краще не віддавати важливі справи на відкуп нагоди. Не варто користуватися послугами непрофесіоналів, за будь підтримкою краще звернутися до фахівця. У той же час, не обов’язково відмовлятися від послуг близьких людей або від неофіційної допомоги, якщо є гарантія якісного виконання завдання. Доречні приватні наради і консультації на окремі делікатні теми, наприклад, про здоров’я.

Діва

Дівам варто використовувати цю добу для інтенсивного спілкування або глибокого планомірного дослідження хвилюючих тем. День гарний для цільового навчання, повторних обговорень. Чимало корисного можна почерпнути навіть з особистих контактів. Замість фамільярності, корисно пам’ятати про вікову, професійну й інші субординації: сьогодні вона дисциплінує учасників будь-якої бесіди і робить її в рази ефективніше.

Терези

Сьогодні Терезам доведеться перейти від широкого кола інтересів до більш вузького списку тем, від розпливчастості до конкретики. Коло спілкування може бути обмежене родиною, колегами по цеху або консультантами з життєво важливих питань: здоров’я, фінансів, нерухомості. Одночасно, може стати більш чіткою локалізація в просторі, наприклад, з поїздки чи ви повернетеся в свій будинок, офіс, на лікування.

Скорпіон

Скорпіони можуть налагодити зворотний зв’язок або відновити інформаційний канал. День створює умови для візитів, поїздок, навчання, досліджень, нарад, роботи з документами і кореспонденцією. Завдяки новинам і зустрічам вдасться закрити ряд «білих плям», повторно порозумітися, домовитися. Додасться ясності і в особистих відносинах: тут навіть мовчання буде підтвердженням того, що вас почули.

Стрілець

Стрільцям варто приділити увагу своїй матеріальній базі, в тому числі, зв’язкам і інформаційним каналам, які допомагають її підтримувати. Бажано проявити практичність і системність, подумати про назрілі оновлення. Не завадить зайнятися закриттям боргів і позбавленням від непотрібних речей. Також, пора зробити покупки, які ви довго відкладали, особливо, якщо вони приємні і корисні одночасно.

Козеріг

Сьогодні Козероги сприйнятливі до інформації, готові підтримати потрібний контакт. Критерієм буде не тільки миттєвий інтерес, але і цінність того чи іншої зв’язку для майбутнього. День гарний для підживлення професійних, неформальних і особистих симпатій. Якщо ви не горите бажанням проявити ініціативу, варто хоча б на неї реагувати. Наприклад, не ігнорувати листи старих друзів, колишніх партнерів і пасій.

Водолій

Водоліям сьогодні стане в нагоді стриманість або досвід самообмеження. Можливо, доведеться побути на самоті, або змінити неформальне спілкування на офіційне. Ситуація не сприяє пустопорожнім балачкам, краще поспілкуватися із бувалими людьми, фахівцями, колегами по професії. День підходить для приватного листування, приватних консультацій, візитів в закриті заклади, нарад у вузькому колі.

Риби

Сьогодні Рибам стануть ясніше контури майбутнього. Це день приємних підтверджень, уточнень, доповнень. Базові факти цілком надійні, а решта вам підкаже чуття. Чимало цікавого належить почути в середовищі колег, наставників, симпатичних вам осіб. Можна повернутися до старого інформаційного каналу, реанімувати цінний особистий контакт. Можливі хороші новини з-за кордону, від іноземних компаній.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.