Гороскоп на 16 жовтня

Опубліковано: 16.10.2018

Гороскоп на 16 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні Овнам у нагоді дисципліна. Стиль поведінки і режим дня продиктує робочий план, професійна відповідальність, наказ начальства, графік установи. Важлива коректність у спілкуванні з статусними особами: босом, партнером, представником адміністрації, закону, контролюючої організації. Не варто планувати на цей день неформальні акції, творчість і вільне проведення часу, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці позбавлені зайвих ускладнень і можуть спокійно займатися обраною справою. Це день прогресу. Вийти за рамки існуючих правил навряд чи вдасться, зате ви можете отримати все, що вам належить за законом. Варто до кінця використовувати нові можливості, особливо, якщо вони пов’язані з одержанням заступництва від окремих осіб, захисту від держави або професійного співтовариства.

Близнюки

Сьогодні Близнюків виручають такі якості, як практичність, професіоналізм, обережність, законослухняність. Випадкові проблеми почекають, краще сконцентрувати увагу на життєво важливих стратегічних темах, наприклад, на роботі, податкової історії або здоров’я. Варто не тільки виконувати свій обов’язок, але й надавати послуги потрібним людям, за умови, що ваші дії не порушують існуючих правил.

Рак

Ракам варто використовувати цей день для продовження діалогу та співпраці. Він хороший для розвитку взаємовигідного або професійного творчого альянсу, а також для упорядкування постійних особистих зв’язків: родинних, подружніх. Можливі окремі розбіжності з партнером, клієнтом, контрагентом. Конфлікт особистостей буде згладжений, якщо для вас важливіше спільні інтереси, а не самовираження.

Лев

Сьогодні зірки пропонують Левам поставити на перше місце рутину, а особисті амбіції відсунути на другий план. Для багатьох представників знаку занурення в ланцюг рядових повсякденних процесів стане необхідністю, у зв’язку з професійними планами, сімейною ситуацією або самопочуттям. Це вдалий час для турботи про близьких. Можливо, для вас стане авторитетом хтось з домочадців або колег.

Діва

Сьогодні Діви можуть плисти за течією, не боячись сюрпризу. Добре поставлена справа або загальне вдалий збіг обставин дозволять вам не турбуватися про дрібниці і заглибитися в найцікаве. Увагу може привернути професійна або творча кар’єра, комплекс батьківських обов’язків. Загальне емоційне поле буде пов’язувати з колегами або родиною. Ймовірно відповідальне ставлення до любові.

Ваги

Терезам варто зосередитися на справах, пов’язаних з кар’єрою, будинком або стратегічними володіннями. Сьогодні має значення все, що відноситься до зони вашої персональної або солідарної відповідальності, вимагає системних довгострокових вкладень. Заслуговують уваги плани, пов’язані з іпотекою, податками, спадщиною, перерозподілом ресурсів і територій. Важливо контролювати особисті запити і амбіції.

Скорпіон

Сьогодні у Скорпіонів є передумови для успіху в будь-якій справі. Масштаб удачі залежить не тільки від збігу обставин, але і від вашого персонального соціального капіталу – наприклад, від уміння подобатися або від того рівня поваги, яке ви заслужили серед колег, родичів, близького оточення. Особливу увагу варто приділити матеріальному аспекту контактів, всіляко підтримуючи вигідні зв’язки.

Стрілець

День допомагає Стрільцям зміцнити свій добробут. Багато Стрільці зможуть зробити це за рахунок прихованих джерел, які мають завдяки власним зусиллям або щасливому випадку: таємним накопичень, спадок, вдалому вкладенню, продажу або обміну. Варто бути уважніше, якщо на ваші ресурси претендує інша людина, наприклад, партнер: може назріти конфлікт персональних інтересів.

Козеріг

Сьогодні у Козерогів багато переваг, але все може зіпсувати застаріла особиста неприязнь або гострий конфлікт. Шанси на успіх вище в знайомих ситуаціях. Саме в них ваші довгі зусилля зараз дають закономірні плоди, хоча хтось схильний заздрити вашому «легкому і раптовому» прогресу. Інтуїція і досвід безпомилково підкажуть вам, де краще бути дипломатом і тримати баланс, а де проявити характер.

Водолій

Водолії виграють, якщо не стануть широко висвітлювати свої плани і виплескувати накипевшие емоції. Сьогодні є ризик натрапити на нерозуміння з боку тих, хто зазвичай симпатизує вам. Стриманість і готовність тримати язик за зубами важливі не тільки для охорони ваших особистих інтересів, а й у спільних справах. Бажано тримати слово, дотримуватися правил, зберігати в таємниці професійні та ділові секрети.

Риби

Сьогодні Риби легко вгадують суть, вірно відчувають тренд, швидко виявляють закулісні ігри, непогано передбачати майбутнє. Якщо до своєї природної сенситивности ви додасте освіту і досвід, вам не потрібно офіційний допуск до теми: ви все зрозумієте інтуїтивно. Багато Риб виявляться присвячені в «святая святих»: у справи професійного співтовариства, проблеми друзів, чиї особисті плани і таємниці.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.