В Умані та Уманському районі найвищі показники захворюваності на сальмонельоз

Згідно з останнім звітом про санітарно-епідемічну ситуацію в Черкаській області найвищі показники захворюваності на сальмонельоззареєстровано в Уманському, Кам’янському районах, місті Умань, місті Черкаси, Канівському, Драбівському, Черкаському та Тальнівському районах.

В Умані та Уманському районі найвищі показники захворюваності на сальмонельоз

Усього за 8 місяців поточного року на території Черкаської області зафіксовано 203 випадки захворювань на сальмонельоз. Серед хворих 30,1% становили діти віком до 17 років.Черкаський обласний лабораторний центр повідомив, що впродовж 8 місяців 2018 року в області зареєстровано 120 988 випадків інфекційних захворювань.
«В структурі інфекційної захворюваності (без грипу та ГРІ) 55,8% становили гострі кишкові інфекції, яких зареєстровано 2234 випадки, з них дітей ― 1349 (60,4%). В структурі кишкових інфекцій переважали гастроентероколіти встановленої та невстановленої етіології, сальмонельоз, ротавірусна інфекція», ― зазначається у звіті Черкаського обласного лабораторного центру.
Довідково. Сальмонельоз — інфекційне захворювання тварин, птахів та людей, яке спричинюють бактерії роду Salmonella. Інфекція передається фекально-оральним шляхом, характеризується переважним ураженням травної системи з розвитком діареї, інтоксикації та зневоднення організму, а іноді й сепсису і абсцесів у внутрішніх органах.

Першоджерелом інфекції вважаються сільськогосподарські тварини – крупно рогата худоба, свині, коні, вівці, а також дикі водоплавні птахи, у яких сальмонельоз протікає безсимптомно. Ці тварини роками здатні виділяти збудника з сечею, фекаліями, молоком, слиною і бути джерелом зараження для людини, що доглядає за ними, при транспортуванні, обробці та зберіганні туш. Останнім часом несприятливі санітарні умови утримання курей призвели до почастішання випадків зараження людей на сальмонельоз через курячі яйця.

 Джерелом інфекції для людини є людина хвора на сальмонельоз, або бактеріоносій, у якого ознак захворювання немає. При зараженні від людини до людини механізм передачі переважно фекально-оральний, тобто через брудні руки, тільки в рідкісних випадках контактно-побутовий – при догляді за хворими, в тісному колективі, особливо в стаціонарі, дитячому садку.

 Великий відсоток випадків зараження людиною відбувається через продукти харчування – м’ясо птахів, тварин, риби, готові термічно необроблювані продукти – салати, фрукти, кондитерська продукція, пиво.
Особливо небезпечне зараження для дітей до року, оскільки це може призводити до важких генералізованих форм сальмонельозу, лікування якого у малюків представляє серйозні труднощі. По мірі росту дитини знижується його сприйнятливість до сальмонеллі. Будь-які кишкові інфекції мають сезонні коливання, тому в жарку, теплу пору року найчастіше спостерігаються епідеміологічні спалахи. Інкубаційний період сальмонельозу становить в середньому 6 – 48 годин.

Як не захворіти на сальмонельоз

Існують деякі правила, які в домашніх умовах багато хто дотримується для профілактики будь-яких кишкових інфекцій, в тому числі і сальмонельозу:

 Мийте руки перед їдою – найважливіше правило, знайоме з дитинства, але для профілактики сальмонельозу та інших кишкових інфекцій є найдієвішим.
 Окремий ніж для сирого м’яса та риби – це стосується і обробної дошки, яку разом з ножем після використанням слід ретельно мити і споліскують окропом.
 Не їжте погано просмажене м’ясо – м’ясо та птицю слід варити як мінімум 1 годину.
 Не їжте гоголь-моголь – і не пийте сирі яйця, варити їх необхідно 10 хвилин, в разі необхідності використання сирого яйця, слід ретельно помити з милом.
 Пийте тільки кип’ячене молоко – а також уникайте вживання сиру типу «Адигейський», а також сиру, придбаного в літній період в сумнівних торгових точках.
 Уникайте харчування в сумнівних закладах у літній період часу.

Виконання цих нескладних порад допоможе уникнути захворювання і зберегти Ваше здоров’я та здоров’я Ваших близьких!

Повідомила Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.