Гороскоп на 17 жовтня

Опубліковано: 17.10.2018

Гороскоп на 17 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні Овнів в черговий раз охопить тяга до експерименту, а то й до більш деструктивних прийомів, наприклад, до бунту. Зірки радять бути обачнішими, щоб не зіпсувати стосунки з друзями і соратниками, в іншому випадку можна залишитися без фінансової підтримки. Вельми ризиковане і нагнітання пристрастей в спілкуванні з протилежною статтю, особливо, якщо ви прихильник свободи і нестандартності, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні зірки не радять Тільцям планувати справи заздалегідь, але рекомендують бути обережнішими і не плутати спонтанність з необачністю. Чужі вчинки в цей день непередбачувані, часом нерозумні і руйнівні, але вступивши в війну, ви ризикуєте підрубати сук, на якому сидите. Наприклад, посваритися з партнером, відштовхнути друга, позбутися роботи або спонсора. Важливо вміти справлятися зі стресом.

Близнюки

Близнюки сьогодні потраплять у непередбачувані умови, в яких важливо правильно зорієнтуватися. Енергійні Близнюки будуть не проти вступити в авантюру чи провести експеримент, але зірки підказують, що з пригод навряд чи вдасться вийти без втрат. Можливі непередбачувані ускладнення в подорожі, при проведенні медичних і технічних робіт. Ціною удачі може стати здоров’я.

Рак

Ракам варто врахувати високу ймовірність ризиків і непередбачених форс-мажорних моментів. Сьогодні вони можливі в будь-якому напрямку, у тому числі, у коханні, у бізнесі, при технічних роботах. Може обернутися несподіванкою допомога друзям або їх спроба терміново до вас звернутися. Небезпечні фінансові та сексуальні експерименти. Не варто займатися екстремальними видами спорту, укладати угоди та парі.

Лев

Сьогодні Леви зіткнуться з непередбачуваністю чужої поведінки. У кращому випадку, це будуть далеко не невинні дивацтва. У гіршому, можливе загострення конкуренції або висування несподіваних претензій, не виключені деструктивні дії на спільній території. Чим ближче людина, тим болючіше будуть сприйматися його слова і вчинки. У ваших інтересах будь-якою ціною зберегти особисту рівновагу.

Діва

Сьогодні у Дів нестабільний день, не все вдасться передбачити заздалегідь. Клопоти можуть рости як сніжний ком. Можливі спори, конфлікти, технічні збої, ускладнення при проведенні технічних і медичних процедур, травми при контакті з тваринами. Може знадобитися терміновий ремонт, апгрейд, допомога, евакуація. Виручить володіння оригінальними навичками та вміння орієнтуватися в нестандартній ситуації.

Терези

Події дня обіцяють Терезам фінансові, емоційні або ділові проблеми, але також підкреслюють деяку вигідну особисту якість представників цього знаку і допомагають їм застосувати один з їхніх талантів. Вам може знадобитися вміння дружити, хороша фізична форма, обдарованість у нестандартній технічній області. Важливо стежити за балансом вигід і втрат, не створювати гострих ситуацій в особистих відносинах.

Скорпіон

Скорпіони можуть зіткнутися з черговою проблемою у своєму будинку або в компанії друзів, створеної своїми ж руками. Можливі як технічні, так і психологічні ускладнення, наприклад, емоційні або комунікаційні. Головна небезпека – почати неконструктивно витрачати енергію на відчай, спір, конфлікт або протест. У цьому випадку різко зросте ризик ураження, розриву, шкоди, стресу, травми.

Стрілець

Ситуації дня для Стрільців потенційно сприятливі, оскільки створюють умови для прояву кращих якостей: спритності, винахідливості, вміння грати в команді. Змажуть картину прикрі побічні ефекти, серед яких вразливість, балакучість, схильність зв’язуватися не з тими людьми. Є ризик розкрити свій секрет, зіпсувати реноме. Не рекомендуються поїздки, починання, не варто шукати друзів.

Козеріг

Сьогодні Козерогам краще утриматися від ініціатив і ризикованих угод. Більш того, зірки настійно радять утриматися від будь-якого активного кроку, якщо його не диктують екстрені обставини. Вкладення не виправдають очікувань, зате цілком реальними виявляться збитки. Небезпечно піддаватися навіюванню, колективному ажіотажу, дружнім почуттям, еротичним імпульсам, творчому пориву.

Водолій

Для Водоліїв день чреватий зростанням імпульсивних неконтрольованих пристрастей. Небезпечно поступатися агресивним мстивим почуттям, щось доводити. Найбільш конструктивний мотив – бажання використати останній шанс, зробити фінальний ривок. Хороший результат під питанням, але від подібної ініціативи ви можете щось виграти. У будь-якому випадку, потрібна обачність, інакше справа закінчиться для вас тим чи іншим збитком.

Риби

Сьогодні Рибам має сенс залишитися осторонь від подій. Якщо ви все ж вирішили взяти участь у спільних справах або провести власний незалежний експеримент на свій страх і ризик, зірки радять вам внутрішньо готуватися до будь-якого результату. Ініціатива може призвести до позапланових витрат, матеріального збитку, загострення відносин. Навряд чи пройде гладко розмова, поїздка, побачення, технічна процедура.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.