Уманчанин став автором музичного проекту «КонтрКультура» (Відео)

Його улюблена діяльність, без якої він не мислить свого життя – музика, яка присутня скрізь, де б він не був. Тому це захоплення переросло вже в професійну діяльність.

Уманчанин став автором музичного проекту «КонтрКультура» (Відео)

   Уманчанин Стас Прудкий після закінчення Уманського обласного музичного училища ім. Порфирія Демуцького мріяв стати рок-зіркою, але життєві обставини змусили займатися режисурою. Кар’єра режисера дала великий досвід, адже працював у проектах: «Х-фактор», «Україна має талант», «Битва екстрасенсів» на СТБ, «Ранок у великому місті» на ІСTV, та сприяла можливості займатися улюбленою діяльністю. Раніше ми повідомляли про те, Стас взяв участь у Міжнародному фестивалі мистецтв «Пісенний Спас» ім. Володимира Шинкарука, що походив у Житомирі, та виступив у номінації  «Авторська пісня і пісенна поезія».

З весни цього року Станіслав запустив свій музичний проект «КонтрКультура», записав сингл «Розкажи про Париж», який розміщений на всіх популярних музичних платформах: «iTunes», «Google Music». Хлопець коментує: «Коли я починав проект «КонтрКультура», я вирішив для себе будувати візуалізації до музичних творів на двох стовпах – документалістиці і контрапункті. Тому те, що оточує героїв – не постановочні, «вилизані» локації, а реальні вулиці, підворотні та квартири, які є справжньою навколишньою дійсністю, і яку масова культура постійно намагається «припудрити», а то й взагалі приховати, штампуючи однотипні кліпи у хоромах або інтер’єрних студіях.

Сюжети ж я пишу так, щоб в них взагалі не було нічого спільного зі змістом пісні, і вони тільки резонували між собою по настрою. Таку концепцію я вибрав, бо помітив, що з деякими піснями в мене асоціюються події, які до тексту твору не мають жодного відношення. Просто буває, що якась композиція грає з якогось випадкового радіо і стає саундтреком до якоїсь взагалі скаженої ситуації. Так і тут. Я намагаюсь уявити, що б дивного або незвичайного могло відбуватись під цей трек».

Станіслав констатує, що відео на пісню «Розкажи про Париж», на зйомки якого пішло 2 дні, зняли дуже бюджетно (близько 1000 грн), без використання спеціальної техніки та освітлення, – саме тут музиканту пригодилися його режисерські професійні навички, здобуті в різних проектах.

Молодий режисер, музикант і надалі планує працювати в тому ж напрямку. У своїх коментарях він зазначає, що робота розрахована не на широку аудиторію: «…Але я буду радий, якщо все ж кліп вам сподобається, – це мене надихне на подальшу творчість». Повідомляє Уманський портал.

 

 

 

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.