Дванадцять мешканців Черкащини звільнено від кримінальної відповідальності за добровільну здачу зброї

Опубліковано: 18.10.2018

З початку проведення місячника добровільної здачі зброї від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, відповідно до частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України, фактично звільнено 12 громадян. Вони добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухівку, що зберігалися в них незаконно.

Дванадцять мешканців Черкащини звільнено від кримінальної відповідальності за добровільну здачу зброїТак, з початку місячника громадянами було  добровільно здано 143 одиниці зброї, з них 122 гладкоствольної, 7 нарізної мисливської, 3 нарізної армійських зразків та 3 холодної. Окрім того, громадяни здали 1361 одиницю боєприпасів різного калібру до різної зброї та 44 спеціальних засоби, серед яких 38 газових пістолетів та револьверів, 6 пістолетів для відстрілу гумовими кулями. Вилучене відправлено на експертизи, за результатами яких зброю утилізують або зареєструють згідно із законодавством.

Дванадцять мешканців Черкащини звільнено від кримінальної відповідальності за добровільну здачу зброї12 мешканців Черкащини завдяки тому, що добровільно здали зброю, звільнені від  кримінальної відповідальності, відповідно до частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України.

Дванадцять мешканців Черкащини звільнено від кримінальної відповідальності за добровільну здачу зброїПрацівники поліції звертаються до жителів Черкас та Черкаської області з нагадуванням, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, жертвами яких, на жаль, нерідко стають не лише дорослі, а й діти.

Дванадцять мешканців Черкащини звільнено від кримінальної відповідальності за добровільну здачу зброїШановні громадяни, вчасно звертайтеся до поліції стосовно оформлення документів на дозвіл зберігання та користування зброєю, а також повідомляйте про всі відомі факти незаконного зберігання, придбання, збуту або користування холодною, вогнепальною зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами і пристроями.

Нагадуємо, З 1 по 31 жовтня в Україні буде проведено місячник добровільної здачі зброї.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.