Гороскоп на 21 жовтня

Гороскоп на 21 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні Овнам краще уникати гучних розваг і нових справ, не варто прагнути бути на виду. Обставини дозволяють розслабитися, виспатися, побути на самоті, пожити в близькій по духу віртуальній реальності. Відсутність зовнішньої динаміки спровокує інтенсивне внутрішнє життя. Можуть знову повернутися знайомі сумніви, викликані незавершеними відносинами або невизначеністю чужої позиції, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці легко примиряють протиріччя і знаходять баланс. Тимчасовий компроміс стане для вас найкращим рішенням в будь-якій скрутній ситуації, так як дозволить взяти паузу, перевести дух, перегрупуватися або поглянути на справу з альтернативної точки зору. Непоганою підтримкою стане сюжет з минулого. Вас може виручити старий друг, забутий канал зв’язку або попередня неформальна домовленість.

Близнюки

Для Близнюків цей день відзначений наростаючими коливаннями. Можлива подвійність цілей і планів. Увагу може знову залучити питання, яке ви вважали благополучно вирішеним. Зірки підказують, що привид минулого повернувся ненадовго, і не радять піддаватися ілюзіям. Поступившись емоціям, наприклад, жалості, ви ризикуєте зробити сумнівний крок, який поставить вас в незручне становище.

Рак

Для Раків це день емоційної та духовної гармонії, тонкої чутливості. Переважатимуть позитивні переживання: приємні спогади, добрі надії. Можна розраховувати на удачу і гостинність далеко від дому, на втіху і моральну підтримку. Передчуття цієї доби будуть вірними, але лише для знайомих вам ситуацій, не варто впевнено малювати на їх основі картини віддаленого майбутнього.

Лев

Для Левів це день пасивності. Не варто спеціально нагадувати про себе нікому, крім близьких людей, і тим більше, комусь нав’язувати свою думку і суспільство. Вміти залишатися в тіні і тримати паузу особливо важливо, якщо ви в невизначеній ситуації, зараз не час форсувати події і намагатися як можна швидше досягти повної ясності. Добре сконцентруватися на грі уяви, багатстві відчуттів.

Діва

Дівам варто аж до ночі підтримувати атмосферу, запропоновану іншими. У цьому випадку, згода гарантована автоматично, в загальному емоційному полі багато нюансів будуть зрозумілі без зайвих слів. Не варто завчасно переривати побачення або чужу сповідь. Дипломатичність і толерантність важливі подвійно, якщо ви хочете повернути колишні відносини: такий шанс може вам ніколи більше не представитися.

Терези

Сьогодні зірки пропонують Терезам думати не тільки про себе. Ситуація може змусити турбуватися про здоров’я, про забуті або вигадані проблеми. Можливі хвилини зневіри, коливання, іпохондрії. Як тільки ви виявите турботу або принесете посильну жертву, моральний стан покращиться. День підходить для допомоги слабким і стражденним, для контакту з тваринами. Добре працювати з водою і складами на рідкій основі.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять не поспішати і продовжити задоволення. Це гармонійна доба, можна слідувати своїм почуттям, захопленням, звичкам. День сприяє виконанню мрії та допомагає зростанню вашої особистості в чужих очах. Не варто його пропускати, якщо ви хочете підняти свій батьківський авторитет, вирости в очах коханої людини, переконатися у своїй значимості для шанувальників і старих друзів.

Стрілець

Для Стрільців сьогодні важливе приватне життя, зовнішні досягнення на другому плані. Має значення все, що відбувається в будинку, на батьківщині і у внутрішньому світі. Можлива схильність до самоти і скритності, проте ваше оточення виявиться досить строкатим, галасливим і численним, якщо у вас велика сім’я, маса підопічних і прихильників. Можна успішно використовувати альтернативу, наприклад, запасну квартиру.

Козеріг

В цей день Козероги легко піддаються ностальгії. Вдалий час для погляду назад, особливо з позитивним умиротвореним відтінком. Можна відсвяткувати приємну подію, наприклад, закінчення довгої смуги праць або переживань. Ви можете зробити це на самоті або в колі близьких людей, в останньому випадку, навіть відстань не буде перешкодою. Вдалий момент для прояву великодушності, подяки.

Водолій

Водоліям варто цінувати хороші хвилини цього дня, навіть якщо не все збіглося з очікуваннями. Можливо, до вас нарешті добереться обіцяна винагорода або щедра компенсація. Вірогідні вдалі вкладення і придбання. Не виключено, що доля вирішить зробити вам подарунок просто так. Для цього досить опинитися в потрібний час у потрібному місці, наприклад, серед заможних людей на престижному заході.

Риби

Сьогодні у Риб багата фантазія, непривабливу ситуацію багато Риби здатні побачити у виграшному світлі. На щастя, розбавляти своє життя ілюзіями вам не доведеться, так як день дійсно вдалий. Ваш вплив буде великий, або у вас будуть сильні покровителі, натхненники. Можливо, ви знову одягнете зручну маску з минулого і отримаєте задоволення знайомого дотепного сценарію.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.