У бібліотечних закладах району проведено заходи до Дня захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу молоді в бібліотечній системі району проведено ряд заходів присвячених  знаменним датам.

У бібліотечних закладах району проведено заходи до Дня захисника України

Так, у читальному залі районної бібліотеки  проведено святковий мікс «Захисники України – це гордість і душа держави, її надія й оберіг» та історичний урок «Січ Запорізька – душа українська»  під час яких присутніх ознайомили з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва.

Також працівники районної  бібліотеки брали участь в районному святкуванні Дня захисника України, представивши розгорнуті книжкові виставки «Безсмертя козацького роду» та «Лицарі української волі». В сільських бібліотеках організовані тематичні виставки «Нащадки козацької слави» (Гереженівська, Колодистенська СБФ), «Незламний дух української нації» (Ладижинська, Полянецька, Старобабанівська та Дмитрушківська СБФ), «На захисті Вітчизни» (Бабанська, Юрківська, Текучанська, Сушківська СБФ), «Воїн крізь віки» (Рижавська, Танська та Піківецька СБФ). А для учнів с. Пугачівки в бібліотеці проведено цікавий урок пізнання «Україна – мати! Вмій її захищати» та організовано виставку малюнків «Майбутній захисник».

Повідомляє Уманська РЦБ

1

1

2

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.