Гороскоп на 25 жовтня

Гороскоп на 25 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам бути уважнішими при укладанні угод, обережніше поводитися з майном, знати рахунок грошам. В іншому випадку, зросте імовірність незапланованих фінансових втрат, пошкоджень, псування речей, непередбачених конфліктів на діловому грунті. Потрібно чимале мистецтво, щоб звести баланс. Не найкращий момент для купівлі і продажів, відкриття рахунків, старту нового бізнесу, інформує Ukr.Media.

Тілець

Для Тільців сьогодні великий ризик втратити рівновагу і почати діяти під впливом емоцій. Стане складніше контролювати такі почуття, як обурення, ревнощі, заздрість, жадібність, азарт чи бажання помсти. Це не найкращий момент для участі в діалозі, незалежно від того, хто виступив його ініціатором. Не варто брати на себе обов’язки, які ви не потягнете фізично, професійно або морально.

Близнюки

Сьогодні Близнюки сильніше відчують негативні сторони свого положення, що затягнулося, особливо, якщо воно пов’язане з фінансовою, моральною або іншою залежністю. Через це найбільш цікаві заняття можуть не приносити вам задоволення, і навіть нести частку ризику. Можливі технічні і фінансові ускладнення. У несприятливих обставинах варто побоюватися власної довірливості і чужої підступності.

Рак

Сьогодні Ракам краще не ризикувати і не вплутуватися в авантюри. У бізнесі і життєво важливих справах бажано керуватися правилом «гроші порізно». Небезпечно брати активну участь у справах друзів, підключати до справи нових однодумців. Також, зараз краще не чекати стабільної віддачі від стартапів, будь-який новий проект безпечніше запустити в тестовому режимі. Не дуже конструктивні ініціативи у коханні.

Лев

Сьогодні зірки рекомендують Левам тотальну обачність. У будь-якій справі краще зачекати, ніж поспішити. Не варто приймати фінансові рішення, сперечатися з начальством, конфліктувати з партнером, об’єктом почуттів, важливим клієнтом. У разі агресії або провокації, розумніше відмовитися від дзеркальних заходів і відступити в тінь: нехай краще тимчасово постраждає самолюбство, ніж назавжди майбутнє благополуччя.

Діва

Сьогодні Діви зіткнуться з недостатністю резервів або обмеженістю захисту. Загальну сприятливу перспективу може затьмарити одномоментна проблема. Ймовірні збої в роботі нової техніки і обладнання, аврали на незнайомому або складному маршруті. Напружена доба чекає на мандрівників, спортсменів, а також ділків і фінансистів, які ведуть бізнес з іноземними партнерами. Не варто сваритися з друзями.

Терези

Терезам не варто недооцінювати матеріальну сторону подій, сьогодні саме вона формує їх образ у чужих очах. Можливі гострі ситуації у зв’язку з податками, поверненням або відбиранням коштів. Небажано ініціювати банківські і страхові процедури. Баланс вкладень і віддачі не менш важливий на емоційному і моральному рівні: перекоси у відносинах можуть бути викликані дисгармонією у взаємних потребах.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони можуть зіткнутися з чужою агресією або самі створити для неї умови. Якщо ви зацікавлені у продовженні діалогу, краще утриматися від провокацій і занадто бурхливої реакції на чужі дії, інакше подальші спроби розмови з вашого боку будуть безглуздими. Зірки радять дотримуватися цієї тактики в будь-яких відносинах, включаючи сімейні, подружні, дружні та ділові.

Стрілець

Стрільцям варто вжити заходів проти різних поломок і технічних збоїв, а якщо вони вже мають місце, то докласти всіх зусиль до їх ліквідації. Сьогодні може йти насилу будь-яке звичне заняття. Не виключено, що клопоти і пов’язані з ними витрати будуть зростати в геометричній прогресії. Можливо, вам доведеться взяти на себе частину турбот, комусь допомогти. Починати які-небудь проекти не рекомендується.

Козеріг

Козерогам не варто дивуватися, якщо звичне заняття піде з деякими труднощами. Варто виділити більше часу і ресурсів навіть на знайомі дії, оскільки можна зіткнутися з додатковими енергетичними затратами або незапланованими витратами. Якщо ваші власні справи йдуть як по маслу, не виключені зовнішні ускладнення. Примхи або нетипові проблеми вірогідні у близьких, партнерів, дітей.

Водолій

Для Водоліїв це напружений і конфліктний день. Зоною дій, як і джерелом роздратування, може виявитися щось, вам дуже близьке, наприклад, ваш будинок, авто чи бізнес. Відповідно, ваша дратівливість, метушня, агресія позначаться на побуті найближчих людей. Будь-яке нове починання краще відкласти, як би не хотілося поквапити події. Не завадять заходи проти травм, у тому числі побутових.

Риби

Сьогодні зірки не радять Рибам в чому-небудь упиратися, а також проявляти власну ініціативу і підхоплювати чужу. Будь-яка активність несе більше збитку, аніж вигоди, за винятком необхідних маніпуляцій в екстрених обставинах. Варто почекати навіть з безневинними починаннями і добре відпрацьованими діями, наприклад, з відправкою листа, візитом до сусідів або близьких родичів

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.