Лікар, який лікує серця, пише пісні та вірші

Опубліковано: 25.10.2018

Лікар, який лікує серця, пише пісні та вірші

Нещодавно в Доброводівському навчально-виховному комплексі  відбулася зустріч з поетом Анатолієм Борисовичем Кравцем.

Анатолій Борисович Кравець  талановитий лікар-кардіолог Уманської міської лікарні.

Сотні віршів вийшло з-під пера талановитого поета, 20 із них покладені на музику. Вірш  «Прийди до мене» став музичною композицією і навіть виборов на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ліра Гіппократа» перше місце. Поезією Анатолій Борисович захоплювався ще в школі, серйозно почав займатися написанням віршів з 2007 року, коли познайомився з Анатолієм Матвійчуком. Саме спілкування з цією людиною, нагадало про юнацьке захоплення, і надихнуло знову взятися до пера. Свій перший вірш підназвою «Маестро» він присвятив саме пану Анатолію.
У своєму творчому надбанні лікар-кардіолог вже має поетичну збірку «Камертон», видану у 2007 році. Вона вийшла накладом у100 примірників. Складається збірка із двох частин: ліричної, яка має назву «Камертон душі», та соціально-політичної «Камертон Майдану», де відображені настрої нашого суспільства у період 2004 -2005 років.

Лікар, який лікує серця, пише пісні та вірші

Митець черпає натхнення звідусіль.  Іноді вистачає випадково почутої фрази, щоб думки почали обертатися навколо неї і як на ниточку нанизуються слова. Час доби для творчості принципового значення не має, хоча ніч – найзручніша, тоді ніщо не відволікає. Кравець каже:

– Працюючи лікарем, постійно перебуваєш у певному напруженні.

Бо коли мова йде про життя та здоров’я пацієнта – помилка не припустима. Тому під кінець дня дається в знаки емоційне та фізичне навантаження, а поезія відволікає та розраджує. Окрім того, часто вірші-присвяти колегам та друзям у свята власноруч написані рядки стають гарним подарунком.

Найулюбленіший час – проведений з родиною. Улюбленицею лікаря-поета є онучка, яку він в одному з віршів називає «Вона ж надія й любов остання».

Лікар, який лікує серця, пише пісні та вірші

Із великим захопленням розповідав Анатолій Борисович про свого сина.

Під час зустрічі звучали вірші  у виконанні учнів та автора.

Такі творчі зустрічі сприяють духовному розвитку старшокласників та вихованню патріотизму. Ми впевнені, що Анатолій Борисович ще довго буде радувати нас своїми творами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.