Гороскоп на 26 жовтня

Опубліковано: 26.10.2018

Гороскоп на 26 жовтня

Овен

Увагу Овнів сьогодні приверне інформація матеріального характеру: чеки, рахунки, кредитні картки, податкові декларації, фінансові новини, стан загального бюджету. Ймовірне отримання банківських повідомлень, вигідних пропозицій. Особливий інтерес викличе перерахунок платежів і нарахувань, перегляд зобов’язань. Можливий ріст забаганок. Проявивши винахідливість, можна щось виграти, знайти альтернативу, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні Тільці мають потребу в діалозі. Предметом дискусії стане знайома тема, яка зачіпає вас за живе. Переслідуючи свій інтерес, важливо прислухатися до чужої думки. День вдалий для переговорів з впливовими особами, але повагу і симпатію варто висловити будь-якому співрозмовнику. Вдалий момент для подружньої розмови, зустрічі з юристом, партнером, представником банку, іноземної служби, страхової організації.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам цікаві теми, пов’язані з роботою, добробутом, побутом, харчуванням, а також таємницею і безпекою. День змусить мислити практично і тверезо, але при пошуку тимчасових варіантів можна включити фантазію. Прийнятний момент для обговорювання делікатних нюансів. Про них небажано розповідати випадковим і новим людям, більше користі обіцяє інтенсивне спілкування зі старими друзями та колегами.

Рак

Сьогодні Ракам корисно думати не тільки про сьогодення, а й про майбутнє. День дозволяє знайти оригінальне рішення складної задачі, але варто пам’ятати, що це тимчасовий компроміс і пізніше він вимагатиме перегляду. Це придатна доба для нарад. Не зашкодить напівофіційна атмосфера, наявність легкої закуски і напоїв. В пріоритет добре поставити матеріальні питання. Можлива цінна інформація від друзів.

Лев

Левам не варто уникати обговорювання матеріальних та ідеологічних тем, але корисно вгамувати особисті потреби. Це не найкращий день для продавлювання ваших інтересів в повному обсязі. Помірність бажана і в сімейних розмовах, і в офіційній обстановці: у ділових нарадах та професійних дискусіях, у контактах з начальством, партнерами, людьми, що мають відношення до ваших фінансів, кар’єри та житла.

Діва

У сьогоднішній удачі Дів зіграють роль їхні власні таланти. Будь-яка ситуація стане кращою завдяки вашим зв’язкам, ерудиції, авторитету, дослідницьким або комунікативним навичкам, готовності вчитися. Обіцяють користь не тільки ваші пізнання у практичних галузях, але й переконання, духовні та політичні орієнтири. Ви можете отримати хороші новини здалеку, зустріти однодумця, знайти вчителя.

Терези

Терезам варто налаштуватися на інтенсивне обговорювання матеріальних питань: це найкращий спосіб уточнити свою особисту фінансову політику. Відповідний момент для вивчення економічної ситуації, реконструкції кредитних і податкових зобов’язань, для вивчення банківських і страхових пропозицій, занурення в тонкощі загального бюджету. Важливо враховувати альтернативи і не пропускати текст, написаний дрібним шрифтом.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони потребують співрозмовника, охоче відгукуються на пропозицію діалогу. Ситуація досить вигідна та її переваги варто використовувати повною мірою. День підходить для визнання, примирення, компромісу. Завдяки авторитету і красномовству ви можете частково відстояти або повернути свої позиції. Варто врахувати і матеріальні, і етичні нюанси. Важливо виправдати очікування, проявити великодушність.

Стрілець

Сьогодні Стрільців може чекати інтенсивне спілкування з колегами, персоналом, сервісними службами. Це вдалий час для роботи з поточною кореспонденцією, бухгалтерськими документами. Добре, якщо у вас є довірена особа. У разі її відсутності, зірки радять вивчати важливі матеріали власноруч в самоті, особливо, якщо вони якимось чином зачіпають ваше приватне життя, особисті таємниці.

Козеріг

Цей день Козерогам варто використовувати для спілкування. Правда, не для будь-якого: краще уникати ділових бесід і принципово нових контактів. Це прекрасна доба для бесід зі старими знайомими та близькими по духу людьми, роботи зі знайомими інформаційними каналами. Найбільш важливою стане не сама інформація, а моральне й емоційне задоволення від неї. Можна знайти підтвердження, цінне доповнення.

Водолій

Водоліям варто відмовитися від агресивної тактики при проштовхуванні своїх особистих інтересів. Натомість, сьогодні добре встановити межі надмірної імпульсивності і зайвої метушні, сісти за стіл переговорів і всебічно обговорити злободенні теми. Така політика обіцяє сприятливі плоди в приватному житті, в професійній і неформальній діяльності. Непогано провести нараду за накритим столом.

Риби

Для Риб це інформативна доба. Новини цього дня обнадіють, підкажуть альтернативу, принесуть підтвердження. Вдалі будь-які комунікації. Є шанс поповнити знання в одній галузі або розширити загальний кругозір. Корисні відомості можна отримати в поїздці, в близькому оточенні, але інформаційний потік набагато ширший. Можливі хороші новини з-за кордону або від людей, які є для вас авторитетом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.