На Уманщині продовжують реконструювати шляхопровід

На Уманщині продовжують реконструювати шляхопровід

В Уманському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690 продовжуються роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього.

Про це повідомляє перс-служба САД у Черкаській області.

Вперше з 2012 року у Черкаській області проводиться реконструкція та перебудова шляхопроводу такого масштабу. Довжина нової прогонової споруди шляхопроводу складає 42 метри. Підрядне підприємство продовжує роботи із будівництва нової прогонової споруди шляхопроводу на даній ділянці дороги.

Закінчено влаштування монолітної залізобетонної плити прогонової будови. Також забетоновано тротуарні блоки та влаштовано гідроізоляцію монолітної залізобетонної плити. Окрім того, влаштовано деформаційні шви.

На підходах до шляхопроводу закінчуються роботи із влаштування асфальтобетонного покриття. На підході зі сторони Вінниці вже влаштовано нижній та верхній шари асфальтобетонного покриття. А на підході зі сторони Умані влаштовано нижній шар асфальтобетонного покриття та проводиться встановлення дренажних водовідвідних лотків. Також проводяться підготовчі роботи до бетонування та влаштування конусів прогонової споруди шляхопроводу.

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/na-umanshchyni-prodovzhuyut-rekonstruyuvaty-shlyahoprovid

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.