Ярмарка вакансій в УНУС : куди можна працевлаштуватись відразу після університету

Опубліковано: 27.10.2018

Кожен із студентів, які навчаються у стінах Уманського національного університету садівництва, з радістю відвідують традиційний щорічний захід – Ярмарок вакансій. Це чудова нагода отримати омріяну професію, яка в майбутньому дозволить працювати в обраній галузі, бути затребуваними фахівцями й успішними забезпеченими людьми. І тому кожен докладає максимум зусиль для здійснення поставленої мети, а студенти старших курсів, поряд з навчанням, активно починають вивчати ринок праці та задумуватися над тим, яку ж конкретно роботу вони бажають отримати.

Для того аби допомогти розібратися у цьому океані пропозицій, компаній і перспектив, які відкриваються для дипломованих фахівців Уманського НУС, керівництвом навчального закладу проводяться щорічні ярмарки вакансій.

24 жовтня у стінах Уманського НУС відбулася така традиційна зустріч студентства з потенційними роботодавцями. Аудиторія була вщент заповнена молоддю, яка з цікавістю чекала на інформацію про майбутнє працевлаштування.

Відкрила зустріч начальник підготовчого відділення Інна Чернега, яка наголосила на необхідності вже зараз подумати про своє майбутнє по закінченню навчання.

Цьогоріч роботодавці вразили різноманіттям затребуваних спеціалістів. До університету завітали представники міжнародної компанії «BASF» – менеджер регіонального маркетингу Оксана Сенів і регіональний менеджер Кіровоградської та Миколаївської областей  Андрій Сулима. Слід зазначити, що Андрій є випускником нашого університету, який проходив у компанії стажування, а згодом і отримав офіційне працевлаштування.

Ярмарка вакансій в УНУС : куди можна працевлаштуватись відразу після університету

Також студенти познайомилися з представником дочірнього підприємства «Тетіївська агропромислова компанія» Сергієм Крижанівським (до речі, у компанії ДП «ТАК» працюють не лише наші випускники (фахівець з продажу засобів захисту рослин, насіння та мікродобрив Євгеній Прудиус), а й нинішні студенти (фахівець з продажу засобів захисту рослин, насіння та мікродобрив Костянтин Кіснічук та агроном-консультант Єлизавета Мизнікова)); директором компанії «Topiar», яка працює в ландшафтній індустрії, Юрієм Ковальчуком; начальником відділу кадрів ПрАТ «Уманьферммаш» Лідією Паюк. Виступив перед студентством також представник партнера нашого навчального закладу, SAER Ukraine, який допомагає студентам пройти стажування і навчання за кордоном, – Руслан Кримковський; директор Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василь Скрипник.


Ярмарка вакансій в УНУС : куди можна працевлаштуватись відразу після університетуПрезентації, яскраві відео сюжети, друкована продукція, які демонстрували молодим спеціалістам здобутки, перспективні напрями роботи та переваги працевлаштування саме в присутніх компаніях зацікавило студентство, тож по закінченню офіційної зустрічі кожен бажаючий міг поспілкуватися з представниками вищезгаданих роботодавців, залишити резюме та домовитися про проходження практики на тому чи іншому підприємстві.
Повідомляє Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.