У День автомобіліста і дорожника Антон Яценко прозвітував про свою роботу в дорожній галузі

Опубліковано: 28.10.2018

У День автомобіліста і дорожника Антон Яценко прозвітував про свою роботу в дорожній галузі

У День автомобіліста і дорожника народний депутат Антон Яценко прозвітував про свою роботу, спрямовану на розвиток дорожньої галузі України, а також привітав працівників цієї сфери з їх професійним святом.

Про це депутат написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Тривалий час займаюсь питанням ремонту доріг і знаю всі труднощі цього процесу.
Тож вітаю зі святом працівників автотранспорту та дорожнього господарства. Бажаю усім міцного здоров’я, безпечних доріг та легкого старту в будь-яких справах.
Нехай щастить у всьому і Бог Вас оберігає!” – йдеться у повідомленні.

Окремо народний обранець висловлив подяку дорожникам та працівникам автомобільного транспорту за значний внесок у розвиток дорожнього господарства Черкаської області та всієї України.

“Як народний депутат, зробив свій внесок у розвиток дорожньої галузі України. Зокрема, я є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 про Дорожній фонд. Цей Закон стосується створення та фінансування Державного дорожнього фонду України.
Є автором пропозиції, яка була врахована до зазначеного Закону та передбачає спрямування 1/5 місцевого дорожнього фонду на ремонт доріг у містах і селах по всій державі.

Крім того, до законопроекту №7116 від 15.09.2017 року «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» враховані подані мною пропозиції щодо спрямування фінансування на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування та вулиць і доріг у містах і селах,” – додав парламентар.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.