В Умані триває боротьба з вуличною торгівлею на Алеї Героїв

В Умані триває боротьба з вуличною торгівлею на Алеї Героїв

Гучного розголосу у місті Умань набула проблема вуличної торгівлі на Алеї Героїв. З приводу цього питання, до громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка в Умані надійшла значна кількість звернень від місцевих жителів з проханням врегулювати цю ситуацію.

Парламентар відреагував на це питання на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Антон Яценко наголосив, що вирішення проблеми з вуличною торгівлею належить до повноважень міської влади. Тому, він не може втручатись у цю справу.

“Як народний депутат, я дію в межах повноважень визначених Основним Законом України – Конституцією України (Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України)”- заявив народний депутат.

Антон Яценко закликав Уманську міську раду вжити необхідних заходів для вирішення проблемного питання вуличної торгівлі на Алеї Героїв.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.