Гороскоп на 31 жовтня

Гороскоп на 31 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

День поліпшить Овнам настрій, додасть креативності. Зірки натякають на швидке відкриття нових привабливих горизонтів, але підказують, що і в цьому моменті є щось хороше. Замість рутинних занятть сьогодні варто віддати перевагу не зовсім звичайним. Можна зайнятися завданням, що вимагає вкладень і творчого підходу. Можливий драматичний момент в любові. Варто пам’ятати про нестабільність фінансової складової, інформує UkrMedia.

Тілець

День здатний піднести Тільцям черговий сюрприз, але частково він буде вже передбачуваний. Можливо, його зроблять вам ваші діти, домочадці або партнер. Це не найкращий момент для драматизацій і роздування конфлікту, майже з усього сьогодні можна зробити привід для свята, гри або творчості. У відносинах з людьми ця доба допоможе вам оцінити збережені точки зіткнення і, можливо, знайти нові.

Близнюки

Події цього дня підкажуть Близнюкам більш прогресивну і цікаву форму спілкування, в якій, безумовно, є майбутнє. Можливо, вона буде сприйнята вами або іншими в штики, але, як кажуть, лиха біда початок. Події розвиваються повільно і у вас ще буде час адаптуватися. Важливо не проеціювати на нові контакти старі образи та інші неконструктивні емоції, не завищувати заздалегідь очікування.

Рак

Сьогодні Раки зіткнуться з умовною несподіванкою, яку вже передбачали. Новина вплине на фінансові плани і торкнеться цілого ряду взаємопов’язаних тем. Можливо, ви почнете переглядати деталі, пов’язані з вашим режимом дня: роботою, поїздками, побутом, здоров’ям, навчанням, вихованням дітей, утриманням домашніх улюбленців. Поки питання не вирішене, небажано поспішати з будь-якими покупками, вкладеннями, угодами.

Лев

Сьогодні Леви схильні потакати своїм імпульсам, але довіряти власним відчуттям небезпечно. Часом ви будете надто все драматизувати або квапити події, які не у ваших інтересах. Варто почекати з новими акціями і навіть з простим анонсуванням починань. Якщо ви вирішили закрити сторінку, зірки радять утриматися від випліскування емоцій і театрального грюкання дверима наостанок.

Діва

Цей день внесе щось нове у звичний побут Дів. Змінити хід ваших думок може раптова новина чи неординарна подія. Можливо, це будуть слова члену родини, зміни в побутових умовах, новини з-за кордону. У вас може з’явитися новий вектор інтересів, предмет для досліджень. Зірки радять вам обміркувати ситуацію в чорновому форматі, враховуючи фінансову, житлову та іншу невизначеність.

Терези

Терезам пора придивитися до нових маршрутів, видів зв’язку, каналам інформації. Вони актуальні подвійно, якщо планується наукова чи журналістська робота, навчання за кордоном. Важливо бачити не тільки плюси, але й приховані недоліки нових шляхів. День гарний для неформального спілкування, але з друзями вірогідні конфлікти. Може не порадувати знахідка, подарунок. Коріння фінансових та інших сюрпризів краще шукати в минулому.

Скорпіон

Скорпіонам корисно стежити за новими трендами у фінансовій сфері, політичному та професійному середовищі. Інформацію краще збирати, а не пускати в діло: поспіх заведе в пастку. День буде складним для взаємовідносин, особливо, для контактів з друзями, дітьми, публікою, роботодавцем, партнером по вільному любовного союзу або творчому тандему. Краще не займатися саморекламою.

Стрілець

Стрільців день може спонукати на заяву чи надихнути на нову справу. Зірки радять не промовляти довгих промов і не поспішати з починаннями: зараз ваш старт навряд чи буде яскравим. Варто поставитись з побоюванням до новин, в тому числі, що йдуть здалеку. Поряд із приємними деталями, вони можуть містити невигідні акценти, нагадувати вам про невирішені справи або про сумнівні сторінки вашої біографії.

Козеріг

Сьогодні Козерогам краще проявити стриманість. Перш за все, у рутинних стандартних операціях та суто ділових питаннях. Більш благодатне поле для креативу – особисте життя і вільна творча діяльність, але і тут краще діяти з оглядкою. Виняток доведеться зробити там, де ви вже наламали дров і розгрібаєте наслідки. Позаштатні ситуації можливі в житті ваших дітей, партнерів і коханих.

Водолій

Водолії можуть отримати оригінальну пропозицію або опинитися в середовищі, що надихає на нововведення. Якщо шанс привабливий, можна дати попередню згоду, але краще утриматися від дій. Проблем від будь-якого маневру зараз більше, ніж вигод. Можлива криза в шлюбі, романі, стосунках з дітьми, сім’єю, партнерами, аудиторією, в будь-якому союзі з довгою передісторією. Можуть підвести друзі, покровителі.

Риби

Сьогодні Рибам варто у всьому дотримуватися помірності. Надмірна старанність може в останній момент зіпсувати блискучі плоди ваших зусиль і додати вам непотрібної роботи. Виняток доведеться зробити для ситуацій, пов’язаних з життєво важливими показаннями, наприклад, критичним станом вашого або чужого здоров’я. У всіх інших випадках, зайва творчість піде вам скоріше на шкоду, ніж на користь.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.