На Волині АТОвець зарізав у лісі свою громадянську дружину

27 жовтня у Звірівському лісництві на Волині під час збору грибів ветеран АТО зарізав свою громадянську дружину. Жінка зробила чоловіку зауваження, за що отримала удар ножем у горло. Свідком вбивства був брат зловмисника, також АТОвець. 

Про це у Facebook  повідомила психолог, керівник Центру допомоги воїнам Олена Звєрєва. Вона зазначила, що вбивця воював на Донбасі з 2014 року та мав численні контузії. У 2017 році АТОвець повернувся додому, після чого неодноразово лікувався у психіатричній лікарні.Про це пише «Обозреватель».

«На жаль, жінку рятувати було вже пізно, удар ножем в горло шансів не залишив. Картина жахлива, тіло загиблої на лавці, поруч два воїни, рідних брата, громадянською дружиною одного з них була ця жінка», ― зазначила Олена Звєрєва.

5443

За словами психолога, громадянська дружина учасника бойових дій на Донбасі повинна була підбирати слова під час спілкування з ним. Олена Звєрєва вважає, що жінка сама спровокувала АТОвця своєю неповагою та сміхом, за що отримала по заслугах.

«В українській традиції чорнорота жінка ― це звичайно недобре, але що ж поробиш, от і ляпає ця нібито дружина усіляке глупство, на кшталт “щоб ти здох”, або “іди геть, я собі 100 таких знайду”, і все б нічого, якщо чоловік терплячий (бо так вчила мама), або слабодухий (то мій хрест).

Та зовсім інакша реакція Воїна, в котрого сила духу і жага дій кипить аж через край, таке безневинне глупство в нього викликає вибух вулкану з адреналіну, тестостерону і інших хімічних речовин, все тіло кричить АЛЯРМ і вимагає реакції на захист, тому якщо ти настільки глупа, що не тримаєш язика, то вчися швидко бігати!», ― написалаОлена Звєрєва на своїй сторінці у Facebook.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.