Уманчани скоро зможуть записуватися на прийом до лікаря онлайн

Опубліковано: 03.11.2018

39 big

Невдовзі всі жителі міста Умань, які уклали договір із сімейним лікарем, зможуть записатися на прийом не виходячи із дому. Наразі завершується налаштування необхідного програмного забезпечення.

Записатися на прийом до лікаря можна буде не виходячи із дому ― за допомогою комп’ютера, планшета чи телефона із підключенням до мережі Інтернет. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Умань».

Пацієнт матиме змогу вибрати собі того лікаря, який йому подобається та якому він довіряє. Впровадження електронної реєстратури дозволить відмовитися від паперових карток та талонів.

«Ми пройшли довгий шлях від початку встановлення системи, початку навчання наших реєстраторів і лікарів, декларування всіх пацієнтів. Ми вже підписали більше 35 тисяч мешканців міста, тож вони матимуть змогу записуватися на прийом до лікаря в електронній реєстратурі», ― зазначив в. о. директора КНП «Уманський міський ЦПМСД» Юрій Пальчак.

Пацієнту необхідно зайти на сайт helsi.me, зареєструватися за допомогою мобільного телефону, вибрати місто Умань, знайти потрібного лікаря та обрати «Записатися на прийом» у зручний для себе час.

Якщо пацієнт не в змозі записатися самостійно, це можна буде зробити безпосередньо у реєстратурі міської поліклініки. Крім того, реєстратор може створити електронну медичну картку будь-якому пацієнту. Для цього з собою потрібно мати паспорт та мобільний телефон. Також на прийом до лікаря можна записатися за телефонами:

54

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.