Випускник Уманського НУС став переможцем конкурсу «Кращий молодий агроном – 2018»

Вже шість років журнал «Agroexpert» під час осінньої аграрної виставки «Інтер Агро» спільно з партнерами нагороджує переможців некомерційного Всеукраїнського конкурсу «Кращий молодий агроном», який став доброю традицією.

Випускник Уманського НУС став переможцем конкурсу «Кращий молодий агроном – 2018»

Цьогоріч  нагородження кращих молодих агрономів відбулося  30 жовтня на головній сцені виставки у МВЦ на Броварському проспекті.

Були визначені чотири переможці у номінаціях «Насінництво та селекція», «Агрохімія і ґрунтознавство», «Захист рослин», «Плодоовочівництво».

Організатори конкурсу спільно з партнерами вручили переможцям сертифікати на професійно-ознайомчу поїздку до Австрії та Франції й інші подарунки.

Серед переможців –  і випускник Уманського НУС Іван Мельниченко, який

отримав диплом у номінації «Агрохімія і ґрунтознавство».

Випускник Уманського НУС став переможцем конкурсу «Кращий молодий агроном – 2018»

В інтерв’ю він розповів, що у лютому закінчив Уманський НУС, магістерську роботу писав на кафедрі агрохімії та ґрунтознавства під керівництвом завідувача кафедри Володимира Невлада.

Весною побачив інформацію про конкурс “Кращий молодий агроном – 2018”, вирішив зареєструватись і перевірити свої знання.

  • Питання виявились дійсно цікаві й оригінальні, навіть якщо “погуглити”, –  ви б нічого б не знайшли, – каже хлопець.

Сам дивується своїй перемозі, радий подарункам від партнерів конкурсу, серед яких – диплом, річна передплата на журнал “Агроексперт”. Та головним подарунком є сертифікат на поїздку на насіннєвий завод “ЗААТБАУ” (Австрія), – це дасть можливість отримати молодому агроному нові знання та здобути новий досвід.

Наразі Іван Мельниченко працює мобільним агрономом у центральному офісі чеського агрохолдингу “Ресіліент” у Київській області.

Повідомляє Уманський портал

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.