Гороскоп на 04 листопада

Гороскоп на 04 листопада 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Початок дня Овни можуть сміливо присвятити рутинним дрібних справам. Друга половина доби, незважаючи на деякі об’єктивні рамки і обмеження, пройде приємно і пізнавально. З’явиться можливість вступити в діалог, висловити симпатію, помиритися, порозумітися. На цей час можна планувати побачення, переговори, відвідування культурних заходів і громадських місць, спільну акцію, поїздку, вечірку, інформує UkrMedia.

Телець

Перша половина дня пройде для Тельців в пасивному і досить комфортному режимі. Друга частина дня змусить вас переключити увагу, змінити імідж, проявити більше товариськості і соціальної активності, посилить інтерес до питань, пов’язаних з красою, здоров’ям, обміном послугами, утриманням вихованців. У вас буде шанс знайти помічника, компаньйона, або надати допомогу тим, у кому ви зацікавлені.

Близнюки

Для Близнюків цей день може початися з домашнього усамітнення, або з періоду ліні, низького тонусу. Можливо, ви проведете ранок у мріях, роздумах або сумнівах. На другу половину доби можна сміливо планувати романтичні, мистецькі та розважальні заходи, дитячі заходи, а також акції, спрямовані на взаємодію з людьми, підвищення культурного рівня, розвиток естетичного смаку.

Рак

У другій половині дня Ракам належить приділити увагу дому або партнерському союзу. Це вдалий час для прийому гостей, побачення, переговорів, однак замість теплої сімейної або романтичної зустрічі запланований захід може нагадувати офіційний прийом. Доведеться прийняти деякі обмеження і умовності, особливо, якщо ви спілкуєтеся з людьми старше себе і знаходитеся на чужій території.

Лев

Левам варто почати день з уточнення фінансових нюансів. Другу половину дня добре провести в компанії. Це збільшить ваші шанси на цікаве знайомство або на відновлення відносин, а також дозволить бути в курсі останніх новин. Навіть в самому приємному і належному суспільстві краще не порушувати пристойності, бажано проявляти стриманість, слідувати етикету, демонструвати хороший тон і смак.

Діва

Дівам не варто відкладати на вечір задоволення своїх індивідуальних звичок і дрібних персональних потреб. Друга половина дня переорієнтує вас на зовнішню реальність, навряд чи вдасться поговорити про приватне і глибоко особисте. Це підходящий момент для спільної акції, наприклад, шоппінгу. При виборі покупок доведеться балансувати між розумною економією, функціональністю і бездоганним смаком.

Терези

Для Терезів найбільш сприятливим моментом виявиться вечір. Щоб потенційний успіх став реальним, вам доведеться постаратися. Наприклад, попрацювати над своїм іміджем, щоб відсікти зайве і зробити єдино вірний вибір. Важливо вписатися в задані ззовні об’єктивні умови, врахувати етикет, естетичні канони, сімейні правила і традиції, ліміт часу, стан здоров’я, вікові та інші рамки.

Скорпіон

У другій половині дня зірки радять Скорпіонам відмовитися від самодіяльності і строго слідувати правилам. Насамперед, це варто зробити там, де ви шукаєте взаємодії на рівних. Коректна поведінка, прагнення до балансу і відповідний ситуації імідж допоможуть вам налагодити стосунки в родині та шлюбі, повернути симпатію коханої людини або довіру партнера, знайти посередника, отримати відомості.

Стрілець

Стрільцям краще не приймати рішень на початку дня. У цей час легко помилитися, прийнявши бажане за дійсне, і заплутатися в протиріччях. Друга половина дня підходить для ділового та романтичного спілкування, виходу в світ. До формування кола друзів вам варто підійти критично і вибірково: зв’язки і симпатії, які ви створите або відновите у цей час, не раз знадобляться згодом.

Козеріг

Сьогодні Козерогам не варто випробовувати долю, ідучи проти правил, але не варто соромитись, проявляючи зайву скромність. Збереження статусу-кво може зажадати поступки або жертви. Щоб вирішити непросте завдання, вам знадобиться досвід і пильність. Якщо хочете успіху і визнання своїх заслуг, скрупульозно дотримуйтесь регламенту, не порушуйте договір і закон, але також не зраджуйте свої переконання і принципи.

Водолій

Водоліям зірки пророкують успіх у другій половині дня. Це час обнадійливих новин, відродження любовної гармонії і посилення партнерського взаєморозуміння. Можна налагодити зв’язок і відновити почуття всупереч відстані та іншими перешкодам. І хоча в даний момент ви навряд чи зможете розраховувати на тотальний успіх, сьогоднішні удачі стануть передвісниками швидких перемог в більш серйозному масштабі.

Риби

В цей день Рибам не варто розвивати високу активність, в тому числі, в любові. Обставини цієї доби пропонують внести в ситуацію більше гармонії, але саме ви, через прикрий збіг обставин, ризикуєте втратити при цій процедурі більше, ніж придбати. Формальна справедливість, яку вам пропонують, може не збігатися з вашим особистим уявленням про справжню рівновагу інтересів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.