Посол Франції відвідала Уманський педуніверситет та могилу Цадика Нахмана

6 листопада в місто Умань із робочим візитом прибула Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон. Дипломат відвідала Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, а також побувала на могилі Цадика Нахмана.

Під час візиту до УДПУ посол Франції обговорила подальше співробітництво в галузі освіти з ректором навчального закладу Олександром Безлюдним.

00 1

4 1

Також Ізабель Дюмон зустрілася з керівництвом факультетів та Інституту, щоб обговорити участь студентів УДПУ в програмах академічної мобільності та подвійного диплома.

1 1

«Також було визначено можливості післядипломної підготовки викладачів французької мови в партнерських університетах Франції, обґрунтовано доцільність розробки спільних освітніх та наукових програм», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

2 1

3 1

У цей же день посол Франції відвідала мікрорайон паломництва хасидів та могилу Рабі Нахмана. Там для Ізабель Дюмон провели екскурсію по історико-культурному центру на місці поховання Цадика.

3bfa5a7e41ccb228078a88e28d2b13ec XL

Дипломату розповіли про цікаві факти з життя засновника брацлавського хасидизму, а також про культуру та звичаї хасидів. Про це пише сайт «УманьМедіа».

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.