Судитимуть колишнього христинівського податківця

Опубліковано: 08.11.2018

Судитимуть колишнього христинівського податківця

02.11.2018 Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури колишньому завідувачу сектору аудиту Христинівської об’єднаної державної податкової інспекції повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України за фактом службової недбалості, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.

Встановлено, що завідувач сектору аудиту Христинівської об’єднаної державної податкової інспекції, маючи відповідно Положення про сектор аудиту обов’язки щодо організації та проведення позапланових документальних перевірок платників податків, отримавши для виконання доповідну записку сектору податків і зборів з юридичних осіб Христинівської ОДПІ та достовірно знаючи про необхідність проведення позапланової документальної перевірки одного із товариств, в порушення Податкового кодексу України та чинного законодавства України, не забезпечив проведення позапланової документальної перевірки відповідного товариства, чим спричинено збитки державним інтересам в розмірі 513375 грн., що є тяжкими наслідками.

Наразі  проводяться  необхідні  слідчі  та  процесуальні  дії, спрямовані на  встановлення  усіх  фактичних  обставин  справи. Вживаються заходи щодо обрання водію запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі керівництва Уманської місцевої прокуратури.

 

Довідково: санкція ч. 2 ст. 367 КК України передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

 

 

За повідомленням Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.