Два студенти з Умані отримали іменні стипендії Верховної Ради України

Студентка факультету української філології Уманського державного педагогічного університету Софія Харенко та студент факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва Олексій Александров стали стипендіатами Верховної Ради України.

Два студенти з Умані отримали іменні стипендії Верховної Ради України

Уманські студенти отримуватимуть стипендію згідно з наказом МОН №1174 від 30.10.2018 про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на 2018/2019 навчальний рік.

Загалом іменні стипендії Верховної Ради на 2018/2019 навчальний рік було призначено 288 студентам з усієї України. П’ятеро з них навчаються у вищих навчальних закладах Черкащини.

00

Повідомляє  прес-центр УДПУ, Софія Харенко відмінно навчається, має нахили до наукової роботи та є активною учасницею громадського життя факультету.

1

«Софія Харенко навчається за програмою подвійного диплома в Поморській академії (м. Слупськ, Польща). У 2017-2018 навчальному році вона отримувала стипендію Президента України, що призначалась студентам закладів вищої освіти на І семестр», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

2

Довідково.

Іменні стипендії студентам вищих навчальних закладів засновано Верховною Радою України у 1996 році для морального та матеріального заохочення здобуття вищої освіти студентами, які виявили особливі успіхи в навчанні та науковій роботі.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.