Перевір свою грамотність: Умань долучиться до написання диктанту національної єдності

Опубліковано: 09.11.2018

9 листопада, у День української писемності й мови відбудеться написання 18-го радіодиктанту єдності. Умань також долучиться до всеукраїнської акції. Спецпроект розпочнеться об 11:00, текст радіодиктанту звучатиме на «Українському радіо»з 11:30. 

Радіопередачу також можна буде дивитися по телевізору, слухати й дивитися на сайтах суспільного радіо і телебачення в Інтернеті. Традиційно текст радіодиктанту буде читати доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Уманчани можуть не лише долучитися і написати диктант, але й стати своєрідними співорганізаторами акції ― створити свій власний осередок диктанту. Для цього треба організувати колективне написання вдома, за місцем роботи чи навчання.

V-DNR-proydet-Totalnyiy-diktant-960x540-960x540-1024x576

Диктант можна писати лише від руки, надруковані у текстових редакторах файли не перевірятимуть. Проте надіслати роботу на перевірку можна і електронною поштою. Для цього написаний диктант потрібно відсканувати чи сфотографувати.

Паперові листи треба надсилати на адресу: Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант»; а електронні ― на адресу rd@nrcu.gov.ua.

Перевірятимуться ті паперові версії диктантів, які будуть надіслані 9 і 10 листопада (за поштовим штемпелем). Електронні листи з відсканованими чи сфотографованими копіями написаних від руки диктантів потрібно надіслати на перевірку не пізніше 12:00 10 листопада.

Текст радіодиктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада, тож учасники акції самостійно зможуть перевірити свої знання.

За даними організаторів, у 2017 році диктант написали майже 29 тисяч людей, 123 учасники не зробили жодної помилки.

unian 806674

В Умані диктант національної єдності в обов’язковому порядку писатимуть учні з 3 по 11 клас, а також студенти вищих навчальних закладів.

Варто зазначити, що з 5 по 9 листопада у загальноосвітніх закладах міста проходить традиційний Тиждень української писемності й мови.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.