Умань посідає 5 місце серед ралійних трас за підсумками сезону

Опубліковано: 14.11.2018

Умань посідає 5 місце серед ралійних трас за підсумками сезону

Будь-який спортсмен, не замислюючись, скаже вам, що хороша траса – це основна складова гарної  гонки.

Будь-які організаційні огріхи можна пережити, під будь-яку погоду підлаштуватися, в будь-якому готелі переночувати і перед будь-якою кількістю глядачів стартувати – якщо тільки траса, запропонована для змагання, цікава і добре підготовлена. Це єдиний і найважливіший фактор.

Але в десять разів цінніша для ралліста нова траса. Як не крути, але за кілька років виступів будь-який водій запам’ятає дороги, по яким йому доводиться їздити (а вже якщо по три рази в кожну сторону, то і поготів). Відповідно, будь-який незнайомий відрізок, знайдений організатором змагання, автоматично збільшує інтерес спортсменів.

Отже, ключових факторів два: якісна підготовка і новизна. Відштовхуючись від цього, ми і сформували нашу топ-п’ятірку українських трас, що використовувалися в 2018 році. У цьому хіт-параді Умань посідає 5 місце.

Повноцінний дебют Умані в якості міста, що приймав у себе етап чемпіонату, відбувся минулого року. По-перше, в порівнянні із сезоном – 2017 траса ралі «Умань» зазнала досить суттєвих змін. По-друге, з 28 учасників нинішньої гонки в торішньому її виданні брали участь тільки 9; відповідно, для двох третин пелотону траса була абсолютно новою і незнайомою. Додамо до цього, що четверо пілотів – Хоперія, Курбатов, Картузов, Івченко –дебютували в чемпіонаті України саме в Умані.

Але з кожним роком фактор новизни буде все меншим, тому якщо організатори «Умані» хочуть залишатися в топі, їм не можна зупинятися в розвитку.

Джерело: www.rally.in.ua

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.