Уманчанин став чемпіоном України з кіокушинкай карате

Опубліковано: 14.11.2018

На початку листопада в м. Бровари пройшов Чемпіонат України із кіокушинкай карате ( WKO Shynkyokushinkai) серед ветеранів спорту у розділі «ката». Чемпіоном вкотре став наш уманчанин Ігор Солошенко.

Уманчанин став чемпіоном України з кіокушинкай карате

 За свою спортивну кар’єру Ігор здобув більше 15-ти золотих медалей на Чемпіонатах України, проте не зупиняється на досягнутому і невпинно продовжує виступати.

Майстер карате у своєму щільному графіку знайшов час для спілкування з нами. На запитання, чому він продовжує виступати в змаганнях, адже він займається тренерською діяльністю впродовж довгого часу, Ігор відповів:

«Карате – це мистецтво, яке можна культивувати до старості. До того ж, якщо тренер бере участь у змаганнях, він сам продовжує розвиватися, вдосконалюватися і бути власним прикладом для своїх вихованців».

Багато вихованців Ігоря Солошенка також мають вагомі досягнення в бойовому мистецтві, проте прикладом для наслідування для них залишається тренер, який навчив долати слабкості,  розвивати гнучкість і координацію рухів та завдяки вольовим якостям перемагати.

Чемпіон голосно заявляє на всіх чемпіонатах про Україну та, власне, й про рідну Умань, тому побажаємо майстру нових сходинок на спортивному олімпі.

Повідомляє Уманський портал

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.