Гороскоп на 15 листопада

Опубліковано: 15.11.2018

Гороскоп на 15 листопада

Овен

Овнам варто проявити доброзичливість і підтримувати гармонію в будь-яких відносинах. Це особливо важливо в ситуації прощання: приємний контакт буде простіше зберегти на майбутнє. Нових проектів краще не починати: обставини незабаром можуть повернутися не на вашу користь. А ось якщо у вас залишилися якісь незакінчені справи з друзями, не варто відкладати їх завершення. День вдалий для вечірок і побачень, інформує UkrMedia.

Тілець

Тільцям не варто приступати до нових справ, різко міняти тактику. Аж до ночі бажано зберігати рівні нейтральні стосунки з оточуючими, чого б вам це не коштувало. Найкращою нагородою за витримку стане відсутність проблем на майбутнє. На відносини позитивно вплине ваша готовність до дружніх послуг. Якщо вас провокують, не варто реагувати на знайомі випади і незабаром вони припиняться самі.

Близнюки

День вдалий для Близнюків, але частина можливостей чи мотивів для дії, на даний момент, вичерпана. Погляд краще націлити не на завоювання територій, а на закріплення успіху. Вдалий час для закриття, призупинення або реорганізації зарубіжного проекту, перегляду планів співробітництва, маршруту подорожі. Якщо пауза не планується, пора змінити тактику, подумати про можливі вразливості.

Рак

Сьогодні Ракам не варто піддаватися спокусі почати справу з нуля. Зокрема, зірки застерігають від починань у колективному полі, за прикладом друзів або малознайомих людей. «Почуття ліктя» і дух товариства більш доречні, якщо ви зайняті завершенням спільної справи, а також ліквідацією руйнувань, розгрібанням завалів, усуненням наслідків недавніх помилок, експериментів або нештатних ситуацій.

Лев

Для Левів темою дня може стати закінчення ворожнечі або співробітництва. Сцену подій може покинути ваш друг, партнер, конкурент. Бажано розлучатися екологічно, не поминати образ, відгукуватися на мирну ініціативу: навіть з нинішніми ворогами у вас пізніше може намітитися загальне поле гри. У щасливих відносинах не завадить зміцнити гармонію, влаштувавши оригінальне побачення або спільну знакову акцію.

Діва

Дівам варто доводити до кінця поточні справи. Особливо важливо закрити спільний проект, виконати обіцянку, закінчити лікування, відновити порушений баланс у випадку непорозумінь. В іншому разі, у найближчі місяці ви ризикуєте жити з почуттям провини, дискомфорту або піддаватися нападкам за свою недбалість. Бажано почекати з пошуком іншої роботи або виходом на нове місце служби.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам знайти ще трохи часу для хобі, особистого життя або спілкування з друзями. Події цього дня додадуть яскравих емоцій у вашу скарбничку позитивних вражень і підтримуватимуть вас, якщо найближчим часом вам належить неприємна смуга. Краще уникати спільних починань: великий ризик швидкого відходу передбачуваного партнера з неясної причини, не виключена і зрада.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться докласти зусилль, щоб підвести межу під набридлою епопеєю. Полем діяльності може стати ваш будинок, бізнес, сайт або колективний проект, участь в якому стала для вас життєво важливою. Можлива дратівливість, схильність до травм, особливо на тлі втоми або невдач. День підходить для вирішення технічних завдань, добре займатися обладнанням, автомобілем, комп’ютером.

Стрілець

Стрільцям варто утриматися від важливих поїздок, нових угод, відкриття бізнесу. Якщо ви не встигаєте підкріпити свої заяви справою, краще відмовитися від поспіху: з кожною годиною буде зростати ризик перешкод і пасток. Вже сьогодні можуть виникнути технічні труднощі, зникнути з поля зору друзі і помічники. Краще присвятити цей день вільному дружньому спілкуванню, креативним пошукам або любовній романтиці.

Козеріг

Козерогам сьогодні краще відмовитися від будь-якого починання, особливо, якщо воно скидається на авантюру. Непоганий початок не гарантує такого ж яскравого продовження: як тільки ви ввійдете в смак і вирішите, що піймали хвилю удачі, фортуна від вас відвернеться. Можливі запізнілі і тому неефективні дії. Недоречний вчинок може посварити вас з другом або людиною, на якого ви покладаєте надії.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто захоплюватися навіть найприємнішими заняттями. Запас енергії, який здавався невичерпним, буде неухильно танути, дуже ймовірні такі явища, як пересичення, розчарування та втома. Якщо щось не виходить, краще припинити безплідні спроби. Також, зірки радять на час відмовитися від ідеї нових починань: найближчим часом вони навряд чи будуть ефективними і прибутковими.

Риби

Рибам зірки радять продовжити період вичікування або підготовки. Поспішні дії зараз не обіцяють нічого, окрім хибних надій і марної суєти. Якщо ви недовірливі або перебуваєте не в кращій ситуації, фальстарт позбавить вас впевненості в собі або послабить вашу віру в цінність своєї місії. Якщо ж ви сповнені ентузіазму, то впадете в ілюзію раннього успіху, від якої пізніше доведеться болісно позбавлятися.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.