В Уманському районі завершуються роботи із реконструкції шляхопроводу на автодорозі М-12

В Уманському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, завершуються роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього.

Цей шлях проходить через місто Умань, селище Бабанка, села Оксанина, Гродзево, Паланка Уманського району, села Орадівка, Розсішки, Івангород, Сичівка, Вільшанка, Мала Севастянівка Христинівського району.

Варто зазаначити, що добився виділення фінансування на ремонт цієї дороги народний депутат України Антон Яценко.

Парламентар плідно співпрацював з Урядом, Укравтодором, мав зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, головою Черкаської обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком задля вирішення питання ремонту цієї дороги.

46170051_304212313514844_9018249084607135744_n

Наразі проводяться роботи з влаштування металевого оцинкованого бар’єрного огородження, а також влаштування та бетонування конусів прогонової будови шляхопроводу. Також проводяться роботи із влаштування та планування узбіччя.

Постійний технічний нагляд за якістю матеріалів та проведенням ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Вперше з 2012 року у Черкаській області проводиться реконструкція та перебудова шляхопроводу такого масштабу. Довжина нової прогонової споруди шляхопроводу складає 42 метри. Підрядне підприємство продовжує роботи із будівництва нової прогонової споруди шляхопроводу на даній ділянці дороги.

Під час реконструкції шляхопроводу було зроблено розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження. Також було влаштовано нове асфальтобетонне покриття шляхопроводу та підходів до нього. Роботи продовжуються.

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», який з’єднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області складає 37 км.

Прес-служба САД у Черкаській області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.