Гороскоп на 17 листопада

Опубліковано: 17.11.2018

Гороскоп на 17 листопада

Овен

Овнам важливо адаптуватися до обстановки, інакше не уникнути проблем. Можливо, ви зіткнетеся з наслідками своєї недбалості, наприклад, помилкового вибору ідеалу або партнера. Одночасно, будуть мати місце фатальні фактори, над якими ви не владні. Сьогодні велика ймовірність дезінформації, непорозуміння внаслідок необізнаності або мовного бар’єру. Легко розгубитися, заблукати, розгубитися, інформує UkrMedia.

Тілець

Тільцям краще сприймати через критичний фільтр будь-які новини, а також свої мрії і фантазії. Інакше доведеться мати справу з брехнею, необґрунтованою здогадкою або приховуванням важливих фактів, які ведуть до легковажності і ілюзії безпеки. Навіюваність, в купі з браком даних, здатна перетворити вас з прагматика на об’єкт маніпуляцій і сильно спотворити в ваших очах перспективу. Не варто заводити друзів.

Близнюки

Близнюкам легко взяти помилковий курс і попрямувати в знайомий глухий кут. Зростає ризик помилки у професії, у сфері спілкування або інформаційного обміну. Перспективу легко спотворять неточності, домисли, чужі маніпуляції, а також ваша власна забудькуватість, нестійкість або довірливість. Можливе повернення людини або сценарію з минулого. Не варто фанатично виконувати всі команди, сліпо слідувати порадам.

Рак

День подарує Ракам різнопланові образи, суперечливі враження, моменти дежавю. Можливі непорозуміння в дорозі, неоднозначні новини здалеку. Це інформативна і романтична добу, якщо ви хочете розвіятися, помріяти, зануритися у віртуальний світ або на час повернутися в минуле. Але в будь-яких практичних справах варто утриматися від сліпої віри або посилити пильність, щоб уникнути плутанини.

Лев

Левам варто ретельно перевіряти ділову інформацію, в іншому випадку, є ризик збитку або моральної шкоди. Щодо особистого спілкування, краще зробити знижку на гру своєї і чужої уяви, а в контактах з малознайомими людьми піти від відвертості та експрес-зближення. Інтриги безпечніші на дистанції. Цікавість, еротичні та інші фантазії бажано задовольняти найбільш нешкідливим способом.

Діва

Сьогодні Діви потребують діалогу, але можуть бути залучені не до чесної розмови, а до хитрої гри або до заплутаної інтриги. У спілкуванні з близькими потрібні тонкість, гнучкість і делікатність. У будь-якій бесіді слід бути готовим до натяків, двозначностей, уїдливої критики, завуальованої дискредитації. Не варто покладатися на відчуття, вірити обіцянкам, повідомляти особисті дані і інтимні подробиці.

Терези

Сьогодні Терези залежні від свого самопочуття або від сформованих зовнішніх обставин. І те, і інше значно обмежить простір для ініціативи, а можливо, повністю зведе її до нуля. Але і в такій ситуації у вас є певна свобода вибору. Наприклад, ви вправі довіряти своїй інтуїції, нічого не приймати на віру і уточнювати будь-які дрібниці, які вас цікавлять, в тому числі медичного характеру.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони – майстри візуальних і чуттєвих ілюзій, але можуть виявитися менш щасливими в словесних маніпуляціях. Вам варто стежити за своїми речами, а також не надто довіряти чужим словами, особливо, якщо вони лестять вашому самолюбству. Діти, друзі, кохані можуть щось від вас приховувати, і хоча вам не складе труднощів розпізнати обман, ви ризикуєте невірно витлумачити його справжню причину і мотив.

Стрілець

Стрільцям варто виключити зайву відвертість і багатослівність, а також критичніше сприймати чужі мови. Це особливо важливо, коли ви в домашній обстановці, серед близьких (або так думаєте). Ілюзія довіри і безпеки може обернутися для вас пасткою. Можливі спроби зіграти на вашій довірі або шляхетності, скористатися вашою вразливістю, незжитим пороком або цілком невинною слабкістю.

Козеріг

Сьогодні типовим Козерогам на руку їхня природна підозрілість. Допоможе і досвідченість в обговорюваній темі, завдяки їй ви легко впізнаєте брехню, неточність. Спритність, гнучкість і досвід дозволять вам обійти пастку, вибрати маршрут, безпечно відхилити агресивний випад. Якщо майстерності такого роду у вас недостатньо, пора почати її нарощувати, інакше ви будете потрапляти в сумнівні ситуації все частіше.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто покладатися на чужу чесність, об’єктивність, вірність та стійкість. У деяких ситуаціях, може захитатися навіть ваша власна впевненість у тій чи іншій істині. У ситуаціях цього дня небезпечно працювати на довірі, небажано за кого-небудь повністю ручатися. Ваші благі мотиви можуть бути витлумачені невірно. Варто скасувати угоду, купівлю, внесок, грошовий переказ.

Риби

Сьогодні Риби схильні плавати в ілюзіях. Володіючи безпомилковим природним чуттям на несвідомому рівні, ви здатні витлумачити в невірному ключі будь-яку інформацію, відчуття або враження. В результаті, ви ризикуєте стати фокусником, який майстерно вводить в оману і себе, і інших. Це відповідний день для відходу від відповіді, але не кращий для прямої розмови, договору, пошуку та аналізу достовірних фактів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.