Уманчанина піймали на масовій підробці документів для набуття громадянства ЄС

Опубліковано: 19.11.2018

Служба безпеки України блокувала виготовлення підроблених документів для отримання іноземного громадянства та довгострокового виїзду до країн Євросоюзу. Фіктивну фірму з оформлення фальшивої документації організував житель Умані разом зі своїм знайомим з Полтави.

Уманчанина піймали на масовій підробці документів для набуття громадянства ЄС

Уманчанин та його товариш оформляли «клієнтам» фальшиву документацію для отримання закордонної візи або набуття громадянства однієї з європейських країн. Зловмисники підшукували людей, зацікавлених у незаконному виїзді за кордон, через мережу Інтернет.

n 5436 51936521

«Зловмисники використовували свідоцтво про народження радянського зразка, в яке вносили необхідні дані щодо національності одного із батьків замовника. Свої послуги представники фірми оцінювали від 1000 до 2000 євро за пакет підроблених документів», ― зазначили у прес-службі СБУ.

n 5436 18811948

Під час обшуку правоохоронці знайшли у помешканнях ділків майже двадцять комплектів фальшивої документації, а також зразки бланків, печатки та комп’ютерну техніку з матеріалами, що підтверджують протиправну діяльність. Наразі проводиться експертиза вилучених документів.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру в скоєнні злочину.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.