У молодіжних спортивних іграх міста Умань перемогла команда педуніверситету

Опубліковано: 20.11.2018

За підсумками молодіжних спортивних ігор серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, що проводилися впродовж 2017-2018 навчального року в місті Умань, перемогу здобув колектив фізичної культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Друге місце у молодіжних спортивних іграх посів колектив фізичної культури Уманського національного університету садівництва.

Урочисте підбиття підсумків змагань відбулося 13 листопада в спортивному залі Уманського національного університету садівництва.

спорт5

Молодіжні спортивні ігри в Умані проводяться вже в одинадцятий раз.

У 2017-2018 навчальному році у змаганнях взяли участь понад 1500 студентів з усіх закладів вищої освіти міста.

спорт2

Молодь змагалася у таких видах спорту: волейбол, баскетбол, міні-футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, легка атлетика, шахи, легкоатлетичний крос, футбол.

спорт1

«УДПУ пишається успіхами спортсменів, що гідно представляють університет на змаганнях. Значних успіхів досягли студенти у вільній боротьбі, гирьовому спорті, настільному тенісі, веслуванні на байдарках і каное, футболі, боксі», ― повідомили у прес-центрі УДПУ.

спорт3

«Залучаючи молодь до занять спортом легко можна виявити перспективних спортсменів і команди для участі в обласних і Всеукраїнських спортивних заходах», ― зазначили у прес-центрі Уманського НУС.

спорт4

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.