Гороскоп на 24 листопада

Гороскоп на 24 листопада

Овен

Сьогодні Овни можуть потрапляти в різні сюжетні плетіння, у тому числі, створені не ними. Краща підмога в будь-якій ситуації – викликати симпатію оточуючих, в цьому випадку, непорозуміння будуть вирішені, або хоча б пом’якшені. Не варто проявляти в цю добу надмірну категоричність і агресію. Часом вирішальними заходами будуть почуття гумору і готовність зам’яти проблему замість того, щоб її нагнітати, інформує UkrMedia.

Тілець

На цей день Тільцям не варто планувати нічого істотного. Якщо ви набудуєте грандіозних планів, доля може пожартувати над вами і змусити постійно пристосовуватися до мінливих умов, через що будь-яке передбачене задоволення виявиться значно меншим, ніж ви очікували. Це непогана доба для дрібних покупок, обміну невеликими приємними знаками уваги.

Близнюки

Сьогодні Близнюки можуть сміливо розігрувати такі карти, як дипломатичність і особиста привабливість. Вас може виручити стиль, смак, обізнаність в естетичних питаннях, наявність неофіційних знайомств в певних колах. Не варто займатися в цю добу плануванням, спілкуватися з начальством і інстанціями, брати на себе додаткові зобов’язання або погоджуватися на те, що викликає у вас сумніви.

Рак

В цей день Ракам краще не чекати від долі багато чого. Не варто піднімати планку і для себе. Аж до ночі ви здатні змінювати рішення, піддаватися сумнівам або іншим способом демонструвати хиткість намірів, що не зробить ваші позиції міцнішими. Відповідні умови можуть скластися в тому випадку, якщо ви хочете щось приховати, залишитися в тіні, піти на компроміс, або вас влаштовує невизначеність.

Лев

Сьогодні у Левів може розігратися уява і аж ніяк не на порожньому місці. Тригером буде отримана напередодні інформація, несподівана зустріч або блок недавніх вражень. Приємна невизначеність буде підживлювати романтичні надії і творчі фантазії. У цей день легко бути на одній хвилі з друзями, добре відвідати вечірку, прийняти запрошення на побачення або неформальний захід.

Діва

Цей день може призвести багатьох Дів до роздоріжжя. Конфлікти сьогодні малоймовірні, однак повна гармонія можлива лише в частині хвилюючих питань. Можливо, вам вдасться встановити фінансовий баланс, домовитися про тимчасовий компроміс або взаємну поступку. М’якість і дипломатичність бажано виявляти в спілкуванні з порядними і надійними людьми, але не з тими, хто схильний вести нечесну гру.

Терези

Сьогодні хвилини гармонії перемежовуються для Терезів з хвилинами дискомфорту. Не виключено, що ці тенденції будуть розвиватися паралельно. У підсумку, у найвдалішій ситуації ви можете не відчувати повної впевненості в собі, що, звичайно, не дуже приємно, але про поразку аж ніяк не свідчить. Варто стежити, щоб вигоди від будь-якого вибору переважували незручності, і рахуватися зі станом здоров’я.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам проявити гнучкість, але в розумних межах. Наприклад, в романтичних стосунках і будь-яких соціальних контактах в цей день безпечніше не проявляти зайвої самодіяльності, варто дотримуватися нейтрального тону і загальноприйнятого етикету. Бажано уникати двозначних ситуацій у таких сферах, як любов, секс, еротика, особисте листування, а також фінанси і право.

Стрілець

Стрільцям варто приготуватися до невизначеного фіналу дискусії і таких заходів, як знайомство, побачення, урок, публічний виступ. Замість останнього акорду в повітрі зависне знак питання, буде відкладено підведення риси, з’ясування істини. Домовленості будуть неміцні. На щастя, це не заважає позитивному прогнозу на майбутнє, оскільки в оточуючих ви викликаєте повагу або симпатію.

Козеріг

В цей день зірки радять Козерогам бути товариськими, підтримувати гармонійні або хоча б нейтральні відносини з оточуючими людьми. Взаємна симпатія стане тією валютою, якою ви пізніше не раз будете розплачуватися за надані послуги, а також тим простим пом’якшувальним чинником, який допоможе вирішити будь-які непорозуміння. У лікуванні захворювань сьогодні не варто застосовувати сильнодіючі засоби.

Водолій

Сьогодні Водолії легко скористаються в своїх інтересах будь-якою ситуацією, в тому числі, невизначеною. Краще не проводити час на самоті. Якщо обставини не дозволяють контактувати з кимось вживу, підійде дистанційний контакт. Це вдалий час для використання в усному і письмовому мовленні різних паралелей, натяків, алюзій, м’якого гумору, не про все варто говорити серйозно і прямо.

Риби

Сьогодні Рибам під силу пом’якшити будь-яку ситуацію, але лише частково. Це не час для гострих конфліктів, демонстративних жестів або активних провокацій. Краще тонка гра, обхідні маневри, ухильність. У ваших інтересах залишатися для оточуючих тією людиною, з якою можливо порозумітися, ужитися і домовитися. Якщо вас багато що дратує, краще відступити або відволіктися на щось приємне.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.