Уманські поліцейські зайнялися проблемою насильства у школі села Танське

Правоохоронці провели профілактичні лекції з приводу насильства, бійок та переслідувань у школі для учнів 6-11 класів села Танське на Уманщині. Також поліцейські обговорили проблему з адміністрацією загальноосвітнього навчального закладу.

Зустріч правоохоронців з учнями та керівництвом школи у селі Танське відбулася в рамках проекту «Безпечна школа» для дітей.

Навчальний заклад відвідали старший інспектор ювенальної превенції Уманського відділення поліції Ліна Паламарчук та дільничний офіцер поліції Сергій Перепилиця.

WhatsApp Image 2018-11-22 at 12.36.15

Поліцейські розказали школярам, як розірвати ланцюг насилля, в якому багато з них живуть роками не лише у школі, а й удома. Також дітей вчили справлятися з негативними емоціями, просити про допомогу, поважати чужий особистий простір та захищати свій.

WhatsApp Image 2018-11-22 at 12.36.16

«Правоохоронці нагадали слухачам, що таке булінг, розповіли дітям про їх права та обов’язки, а також з якого віку настає адміністративна та кримінальна відповідальність, ознайомили зі статистикою вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень», ― зазначили у секторі комунікації поліції Черкаської області.

WhatsApp Image 2018-11-22 at 12.36.162

Під час бесіди з адміністрацією школи у селі Танське поліцейські говорили про взаємне інформування щодо фактів правопорушень серед дітей, жорстокого поводження з ними та невиконання батьками своїх обов’язків.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.