Гороскоп на 25 листопада

Гороскоп на 25 листопада

Овен

Овнам не варто упускати момент для активності. Обставини не ідеальні із звичайної точки зору, але відповідні, якщо врахувати ситуацію, в якій ви опинилися. День гарний для спілкування з домочадцями, членами сім’ї, співвітчизниками, одновірцями, для облаштування і захисту будинку, території, офісу, тимчасового притулку, для дій під прикриттям. Важливо поважати задані правила в гостях, інформує UkrMedia.

Телець

Тельцям цей день дарує відмінне поле для активності. Добре використовувати його для цільових поїздок і візитів, таємних дій. Це вдалий час для пошуку тих, хто може надати вам послуги на дому, допомогти з ремонтом авто або перевезенням делікатних вантажів. Буде легко знайти підтримку серед близького оточення, починаючи з близьких родичів, старих сусідів і закінчуючи випадковими попутниками.

Близнюки

Близнюкам варто звузити коло спілкування, або вибрати співпрацю зі знайомими людьми. Бажано знизити інтенсивність спілкування з іноземцями, незнайомцями, новоприбулими. Добре шукати допомоги у «своїх», розвивати сімейний бізнес. Від цього виграють всі поточні справи, включаючи фінансові та побутові. Відповідний момент для покупки кухонного та іншого господарського начиння, домашнього обладнання.

Рак

Ракам день обіцяє приплив енергії. Крім фізичної бадьорості, вас чекає емоційний підйом, вас щось надихне, мотивує. Це підходящий момент для починань, у тому числі, не пов’язаних прямо з практичною метою і не продиктованих виключно утилітарними потребами. Наприклад, ви можете стати природним провідником якої-небудь ідеї, взяти участь у політичній чи благодійній акції.

Лев

Сьогодні від вільного проведення часу і відкритої форми дій Левам доведеться перейти до іншої тактики. День вимагає скритності, обачності, тонкого чуття, занурення в сімейні проблеми або який-небудь приватне делікатне питання. Бажано мати справу з тими, кому ви можете довіряти. Поряд з інтуїцією, важливі зібраність, готовність до самообмеження або самоти, виконання обов’язків.

Діва

Сьогодні Діви можуть довіряти старим друзям, а також тим членам своєї родини або групи, з якими відчувають духовну і психологічну спорідненість. Взаєморозуміння буде простіше досягти з колишніми партнерами, нерівні і непрості відносини з ними сьогодні чимось компенсуються. Але не варто робити ставку лише на ідейну близькість, співчуття і ностальгію, не менш важливі такі поняття, як обов’язок і дисципліна.

Терези

Від Терезів день вимагає цілеспрямованості. Не завадить додати до неї інтуїтивність, акуратність, передбачливість. Важливо викликати довіру у потрібних людей, бути з ними на одній хвилі. Це відповідна доба для акцій, спрямованих на захист, лікування, відновлення, залагодження сімейних справ, забезпечення гарної роботи будь-яких прихованих від очей процесів, а також на пошук і надання приватних послуг.

Скорпіон

Для Скорпіонів це день удачі і натхнення, в тому числі, в дорозі, далеко від рідного дому, звичних місць і знайомих умов. Багато Скорпіонів інтуїтивно відчують відповідний напрям і безпомилково оберуть оптимальний спосіб дій, при цьому не зробивши нічого зайвого. Можливі зрушення в бізнесі, особливо, якщо ви розвиваєте його закордоном, надаєте послуги іноземцям або співвітчизникам.

Стрілець

Сьогодні навіть Стрільців, які «не пам’ятають споріднення», може раптово накрити ностальгія. Викличуть інтерес справи, в яких можна отримати допомогу від близьких або знайомого джерела. Добре займатися системами захисту, охорони, безпеки. Тих, в кому ви сумніваєтеся, корисно перевірити в конкретній справі, причому не тільки на майстерність, але також на відданість і інші життєво важливі психологічні якості.

Козеріг

Сьогодні Козерогам необхідно врахувати чужі потреби, не зрадивши при цьому свої. У будь-якій взаємодії потрібна дистанція, як гарантія балансу життєво важливих інтересів. Проявляючи до кого-небудь повагу або співчуття, не варто дозволяти йому вторгатися на вашу законну територію, фізичну і психологічну. Щоб уникнути конфлікту взаємних очікувань, варто чітко розділити ділові повноваження, побутові функції.

Водолій

Водоліям не варто боятися роботи. Чим швидше і організованіше ви візьметеся за неї, тим успішніше її виконайте. День створює потрібний психологічний фон для сімейних турбот, активної допомоги і турботи, відпрацювання навичок, мотивує на необхідне лікування, тренінг або ремонт, на контакти з сервісами. Рутинна робота піде простіше у знайомому оточенні або серед людей, які вам чимось внутрішньо близькі.

Риби

Для Риб це вдалий день, важливо лише не лінуватися. Активність, винахідливість, витривалість будуть наслідком відповідного емоційного настрою. Знайдеться поле для застосування вашої ділової інтуїції, музичності або чуттєвості. Ефективна будь-яка діяльність з елементами творчості, що вимагає душевної включеності і одночасно тілесної спритності і гнучкості: йога, східні єдиноборства, танці.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.