Гороскоп на 26 листопада

Опубліковано: 26.11.2018

Гороскоп на 26 листопада

Овен

Овнам сьогодні потрібне таємне джерело натхнення, яким може стати сім’я чи родина. Аж до ночі можлива ностальгія, вразливість, підвищена чуттєвість, тяга до алкоголю. Буде природним пошук притулку, прийняття. Можна зайнятися ремонтом, будівництвом, охороною, вологим прибиранням, домашнім лікуванням, маніпуляціями з водою, хімікатами. Працювати добре на самоті або взявши частину завдань на будинок, інформує UkrMedia.

Тілець

Сьогодні Тільці чутливі до психологічної атмосфери навколо себе, можуть гостріше реагувати на ситуацію в сім’ї, офісі, в установі, групі сусідів чи попутників. Незважаючи на відповідний внутрішній настрій і непогану інтуїцію, ви можете частково потерпіти невдачу, так як події дня не у всьому передбачувані. Не у всіх ситуаціях варто покладатися на колег, рідних, друзів, старих приятелів.

Близнюки

Близнюків сьогодні може підвести чуття у фінансових, побутових і ділових питаннях. Правда, підсумок не обов’язково буде негативним: не виключено, що доля виправить помилку і подарує несподівану допомогу. І все ж зірки радять не випробувати фортуну, не починати проектів, не здійснювати угод, не захоплюватися покупками, продажем та обміном: ефект може виявитися непередбачуваним, небажаним або нестійким.

Рак

Сьогодні Раки схильні покластися на інтуїцію, але у багатьох справах вона може підвести. Найбільш вдало її застосування там, де від вас потрібна тільки дія, явна або прихована. Не варто сподіватися на інтуїцію в питаннях сімейного світу, партнерства, шлюбу, любові, дружби, кар’єри, експерименту, вибору. День здатний підсилити нервозність. У відносини може повернутися дисгармонія, яку ви приймете за романтику.

Лев

Левам зірки підказують, що це не найкращий день для починань. Будь-який проект, розпочатий в цю добу, ризикує перетворитися в авантюру, яка доставить вам ті або інші технічні і побутові незручності, естетичний або моральний дискомфорт. Не варто ризикувати душевним спокоєм, благополуччям близьких і діловою стабільністю, жертвувати позитивними звичками заради пригод з сумнівним результатом.

Діва

День здатний подарувати Дівам забуту романтику і натхнення, проте від подібних настроїв мало реальної вигоди. У кращому випадку, вам доведеться ділити успіх з тими, кому ви не дуже довіряєте. У менш вдалому варіанті, можна зіткнутися з непередбачуваним ефектом або з досягненням, знахідкою, подарунком, якому не знайдеться корисного застосування. Є ризик втратити частину грошей або підірвати дружбу.

Терези

День навряд чи побалує Терезів стабільним результатом. Підсумок зусиль часто буде подвійним, «змащеним», непередбачуваним. Велика ймовірність невірного вибору там, де ви зазвичай сильні, наприклад, у сфері дипломатії, моди, естетики, любові. Небезпечно покладатися на друзів, партнерів, начальство. Сімейною та іншою протекцією краще користуватися при вирішенні медичних проблем, а не в цілях побудови кар’єри.

Скорпіон

В цей день Скорпіони відмінно бачать вигідну перспективу, але можуть не помітити прихованих суперечностей, небезпеки «в тилу». Є ризик зіткнутися з відстроченими неприємностями, допущеною раніше похибкою у сфері права або відносин. Поряд з довірою до власної інтуїції, вам не завадить звіритися із законом, етикетом, негласним правилом, пригадати досвід спілкування з певними категоріями людей.

Стрілець

Чутливість, властива сьогодні Стрільцям, буде мати позитивні і негативні наслідки. До перших можна віднести загострене чуття, попередження про загрозу ще на «підльоті». До других здатна привести сентиментальність, а також надмірна обережність, що натякає на приховану невпевненість в собі і завуальовану легкодухість. Можлива тимчасова втрата особистого шарму, апломбу і амбіцій.

Козеріг

Сьогодні Козероги потребують прийняття і розуміння, які їм не гарантовані. Навпаки, може повернутися нервуюча вас тенденція, зрости нестабільність. Не кращий день для гармонізації союзу або пошуку популярності в аудиторії. Не варто чіплятися за те, що втрачає чинність, будь то людина, посада, імідж або роль у відносинах. Але не час і різко щось міняти, краще майстерно підтримувати баланс.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто націлювати себе на рекорди в справах і прагнути до ідеалу у відносинах. Не час ставити нові цілі і підкорювати вершини, особливо, якщо підводить здоров’я і нестабільні почуття. На подієвому рівні також можливі збої і сюрпризи. Аж до ночі ненадійні помічники, не завжди будуть давати потрібний ефект звичні інструменти і методи. Можливі примхи у домашніх улюбленців.

Риби

Для Риб це потенційно успішний, але не найбільш результативний день. Чутливих і внутрішньо нестабільних Риб здатна “вибити з сідла” будь-яка непередбачена дрібниця. Багато хто з Риб зменшать темп і втратять інтерес до свого заняття, якщо не побачать очікуваного стимулу і не отримають позитивного підкріплення своїм зусиллям. Зупинка виправдана при найменшому натяку на небезпеку чи марну витрату ресурсів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.