В Умані через слизькі дороги за тиждень сталося 27 ДТП

Опубліковано: 26.11.2018

З 14 по 22 листопада до Уманського відділу поліції надійшло 27 звернень стосовно дорожньо-транспортних пригод. За добу 14 листопада під час снігопаду у місті Умань сталося 14 аварій, повідомив сайт «УманьМедіа».

Виявилося, що до приходу зими були не готові ні уманські водії, ні комунальники.

За словами Миколи Косого, т. в. о. начальника СРПП №1 Уманського відділу поліції, причиною значної кількості аварій було різке погіршення погодних умов. Крім того, більшість транспортних засобів на той момент все ще їздили на літній гумі, що не давало змоги безпечно керувати ними.

«Уманський відділ поліції застерігає водіїв ― не виїжджайте без необхідності на транспортних засобах, якщо їх технічний стан не відповідає усім вимогам. На автомобілях повинні бути встановлені шини із залишковою висотою малюнка протектора, що дозволяє безпечно ним керувати. Крім того, шини повинні бути зимовими, а не літніми», ― зазначив Микола Косий.

Пішоходи також повинні пам’ятати, що у зв’язку з погодними умовами водії не можуть різко зупинити свої транспортні засоби. Тому небезпечно різко виходити на проїжджу частину. Переходити дорогу варто тільки у встановлених для цього місцях ― на пішохідних переходах.

«Хотів би звернутися до комунальних служб. Не забувайте, що в першу чергу ви повинні ліквідувати ожеледицю та посипати проїжджу частину магістральних вулиць, пішохідних переходів, перехресть, крутих підйомів та спусків, а також територію поблизу навчальних закладів та лікарень», ― наголосив Микола Косий.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.