Гороскоп на 29 листопада

Гороскоп на 29 листопада

Овен

Перша половина дня має для Овнів присмак свободи, творчості або романтики. Можна використовувати її для відпочинку та приємних простих занять. Друга половина дня поставить вас у залежне становище, посилить вразливість, створить умови для зростання навантажень, запустить ланцюг взаємопов’язаних термінових турбот або загострить нездужання. Можливі проблеми з сервісом, роботою, лікуванням, переміщеннями, комунікаціями, інформує UkrMedia.

Тілець

Вранці у Тільців можливі невеликі нештатні ситуації, в тому числі, вдома. На щастя, вони будуть швидше приємними, ніж негативними. Не дуже комфортна і друга половина дня, але вам не варто боятися проблем заздалегідь. Розплутати вузол проблем реально, проявивши гнучкість, вимогливість, комунікабельність та вміння працювати з інформацією. Батькам доведеться приділити увагу навчанню або соціальній адаптації дітей.

Близнюки

Для Близнюків день почнеться з приємної ноти, а вечір обіцяє серію турбот. Можна зіткнутися з недбалістю, нечесністю, двозначністю, наслідками договору на довірі без гарантій. Причиною суєти і нервозності може стати службова або сімейна драма, вразливість у відносинах, проблема з будинком, авто, бізнесом. В критичний момент необхідно розумно розставити пріоритети і рятувати найважливіше.

Рак

Увечері Ракам знадобляться товариськість і мобільність, а також ерудиція, готовність працювати з інформацією або здатність до навчання. Вірогідні термінові переговори, пошуки, поїздки. Може знадобитися посередник, посланець. До активності спонукає робота, здоров’я, службовий борг або договір, необхідність про когось подбати. У фокус уваги можуть потрапити інструменти, ліки, тварини, контакти з сервісами.

Лев

Левам варто запасатися позитивом вранці. Подальший розвиток подій не торкнеться вас лише в тому випадку, якщо ви ведете свої справи, розсудливо і заздалегідь вжили заходів обережності. Можуть піддатися перевірці ваші ділові і господарські якості, бути порушені інтереси дітей, плани на бізнес або на творчість. Не завадять заходи проти псування речей, зриву угод, витоку даних та іншого збитку.

Діва

На початку дня Дівам краще не перевантажуватися. Друга половина доби торкнеться ваших інтересів безпосередньо і змусить зайнятися багатьма справами особисто. Можливі сварки в будинку або близькому вам середовищі, ситуації підступності або недбалості, а також поломки, витоки, травми та інші побутові неприємності. Небезпечні балакучість, суєта, поспіх, образливість. Не варто укладати угоди, особливо з нерухомості та транспорту.

Терези

Для Терезів гармонійна перша половина дня. Вдалий шанс краще використати відразу. Не варто відкладати навіть дрібні заняття, включаючи приємні турботи про свою зовнішність і комфорт. Увечері масштаб проблем прямо залежити від ступеня вашої причетності до події, а також від стану здоров’я, володіння доведеними до автоматизму корисними навичками, наявності інструментів, помічників або необхідних дрібниць.

Скорпіон

Скорпіонам варто бути обачнішими, щоб не посваритися з друзями, особливо тими, кого з повною підставою можна вважати надійними колегами і помічниками. Сьогодні небезпечно пропонувати і приймати допомогу, а також вести фінансові операції, включаючи валютні, і провертати угоди, яким-небудь чином пов’язані з перерозподілом ресурсів. Корисно перевіряти будь-які авторитетні заяви.

Стрілець

Стрільцям варто стримати запал у другій половині дня. Не завадить взяти під контроль свій ентузіазм, амбіції, балакучість, схильність до уїдливої критики або різкої реакції на неї. В іншому випадку, вам не уникнути проблем зі значущою фігурою, наприклад, начальником, учнем, партнером або батьком. Мислити слід професійно і комплексно, пам’ятаючи про свою відповідальність, особливо моральну.

Козеріг

Козероги ризикують потрапити у логічну або іншу пастку. Може підвести знання іноземної мови. Навіть якщо ви праві, ваші слова можуть витлумачити перекручено. Варто критичніше оцінювати інформацію, особливо політичну, ідеологічну, наукову, медичну. Для спору краще запастися незаперечним аргументом. Також, несприятливий день для поїздок, небажано обирати маршрут, починати подорож.

Водолій

Водоліям важливо зайняти правильну позицію у другій половині дня. Вона пройде не даремно, якщо ви допитливі, любите вишукувати слабкі місця в чужих ідеях або уразливості в алгоритмах. Прискіпливість і передбачливість не зашкодять при оцінці медичних новин, у діагностиці хвороб. В критичний момент важливо вчасно перейти від слів до неприємної, але корисної дії, минаючи етап марного роздратування.

Риби

Рибам варто бути стриманішими у другій половині дня. В цей час велика ймовірність спору, який легко перейде в конфлікт завдяки вашій імпульсивності або уразливості. Краще відкласти співбесіду, виступ, договір. Без досвіду, вправності і підтримки не варто відповідати на провокації. Подвійно небезпечно воювати «за ідею»: навіть не будучи ініціатором, ви ризикуєте стати морально потерпілою стороною.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.