В Умані продемонстрували як використовувати смартфони в робототехніці

В Умані продемонстрували як використовувати смартфони в робототехніці
На базі факультету фізики, математики та інформатики відбувся науково-практичний семінар «Тренди нової української школи: від теорії до практики» для вчителів фізики закладів загальної середньої освіти Лисянського району. Про це інформує прес-служба УДПУ.
В рамках семінару професор кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Сергій Терещук провів майстер-клас з використання смартфонів в STEM освіті та робототехніці. Ним було продемонстровано досліди з фізики із використанням мобільних додатків, що дали можливість провести цікаві фізичні експерименти.
Особлививий інтерес викликав робот (на базі мікроконтролера Arduino), виготовлений магістрантом Дмитром Дерманом під керівництвом Сергія Терещука та Марини Декарчук (студентський гурток «Упровадження STEM-освіти у загальноосвітній школі»). Робот пройшов перші випробування, продемонструвавши відмінну роботу усіх датчиків (освітленості, відстані, газу).
Надалі планується проведення «Літньої школи STEM» для учителів, студентів, учнів міських шкіл та усіх, хто цікавиться технологіями, інженерними науками і дослідженнями зі STEM освіти.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.