«Герой» нашого часу: «Атовець» з Христинівки воює з журналісткою

Опубліковано: 01.12.2018

53

Нещодавно сайт «04744.info» опублікував результати мого журналістського розслідування щодо так званого «АТОвця» з Христинівки Олексія Жданова. Після цього на журналіста Вероніку Вишинську почався тиск. Про це вона написала у статті:

“Одразу ж після виходу матеріалу мені по сім разів на день почали надзвонювати незрозумілі «корєша» Жданова із вимогами видалити статтю. На його ж прохання дзвонили, між іншим. А потім «герой» публікації поскаржився поліції, що журналістське розслідування нанесло шкоду його репутації.

І от на днях нове потрясіння) До мене надійшов дзвінок від інспектора Черкаської поліції із посилом таким, що я нібито принизила честь Жданова у свої публікації та написала неправдиву інформацію. Це просто сенсація.

Очевидно, наступний крок Жданова ― це скарги в ООН або Лігу захисту прав сексуальних меншин. З нетерпінням чекаю.

Зауважу, що наша редакція пропонувала пану Жданову надати факти, показати відповідні документи. Але він категорично відмовився це робити та побіг скаржитися в поліцію. Злякався, що вся правда викриється. Сподіваюся, штани у нього залишилися сухими.

Залякувати поліцією ― це хороший хід, пане Жданов, справжня військова стратегія. Прикро, що ви проходили військову службу в польовій пошті на посаді простого завгоспа. У вас же вроджений талант воювати. Правда, лише із жінками.

Персонально для Олексія Жданова ― уривок з фільму «Простая история»:”

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.