СПОРТСМЕНИ УДПУ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ СВІТОВОГО ЧЕМПІОНАТУ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

Опубліковано: 01.12.2018

23-25 листопада в Україні вперше пройшов World Championship GPA-IPO з пауерліфтингу та окремих вправ. Місто Умань представляли 9 спортсменів.

СПОРТСМЕНИ УДПУ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ СВІТОВОГО ЧЕМПІОНАТУ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

 До складу команди увійшли викладач кафедри спортивних дисциплін, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ільченко та  студенти факультету фізичного виховання, Майстри спорту України Сергій Сюренко і Владислав Мошенський. У розділі екстремальний жим, де за правилами змагань спортсменові на виконання вправи надавалося 3 хвилини, Сергій Сюренко в номінації штанги 75 кг з результатом 31 повторення (коефіцієнт атлетизму 33,50) посів І місце серед юніорів. Владислав Мошенський в номінації штанги 100 кг з результатом 31 повторення (коефіцієнт атлетизму 29,36) посів І місце серед юніорів. Викладач кафедри спортивних дисциплін, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ільченко в номінації штанги 100 кг серед чоловіків з результатом 41 повторення (коефіцієнт атлетизму 46,67) з великим відривом від суперників виборов І місце.

Загалом на  Чемпіонат Світу з’їхались понад 400 спортсменів з 25 країн. Кожен учасник ніс з собою неймовірний позитив і надзвичайні емоції у міксі з цілковитою готовністю вступити в бій за досягнення найкращих результатів. Спортсмени продемонстрували не одну вдалу спробу встановлення Рекордів України, Європи та Світу та представники УДПУ були неперевершеними.

За інформацією прес-центру УДПУ

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.