Гороскоп на 02 грудня

Гороскоп на 02 грудня

Овен

Сьогодні багато з Овнів поводитимуться нетипово: проявлять замкнутість, відмовляться від запрошення. Можливо, виною тому буде прикрий збіг обставин. Вам можуть не підійти навіть ті умови, на які ви б погодилися в інший час. Гармонії відносин може заважати розлука, непорозуміння, образа, несподіваний хід партнера. Якщо діалог і контакт проблематичні, важливо зберігати з партнером внутрішній зв’язок, інформує UkrMedia.

Телець

Цей день для Тельців – перехідний, тому не найкомфортніший. Зірки підказують, що назріла зміна на краще, навіть якщо зараз ви боїтеся, що справа йде навпаки. Можливо, намітиться довгоочікувана фінальна стадія у відносинах, які вас цікавлять. Що б не чекало попереду, не завадить знайти час для здоров’я та зовнішності. Пора відмовитися в цій сфері від непотрібних і шкідливих експериментів.

Близнюки

Близнюкам варто провести цю добу згідно з офіційним календарем, іншими словами, в режимі вихідного дня. Однак зірки не радять планувати грандіозні заходи або різкі зміни: той чи інший сюрприз змішає найприємніші плани. У всьому краще помірність. Особливо небажано експериментувати у сфері творчості і особистому житті. Небезпечно «шукати вчорашній день» в любові.

Рак

Ракам не завадить обачність в побуті і сім’ї, в стосунках з друзями, партнерами, коханими. Варто уникати моментів, здатних по старій пам’яті «зачепити нерв» і спровокувати бурю емоцій. Стане в нагоді ввічливість, лагідність, знання етикету. Небажано приймати у себе поважних гостей, нових людей. Також, сьогодні краще не приступати до перетворення будинку, особливо в частині дизайну та створення затишку.

Лев

Сьогодні у Львів вистачає підстав для впевненості у собі, і все ж зірки радять трохи знизити очікування. Лише в цьому випадку гарні сюрпризи порадують вас, а погані не засмутять. І планові заходи, і стихійні акції в цей день можуть не доставити задоволення, на яке сподівалися. Замість ідеальної гармонії, може намітитися період дискомфорту в родині, будинку, побуті, в коханні або в дружбі.

Діва

Дівам зірки настійно рекомендують відкласти важливі покупки, поїздки, контакти і платежі, а також будь-які нові домовленості в остаточному форматі. Це не найкращий момент для компромісів, перш за все, етичних, правових, естетичних та фінансових невдовзі ви розчаруєтеся у своєму «цінному придбанні». З оточенням краще спілкуватися в нейтральному стилі, почекати з розмовою на делікатну тему.

Терези

Терезам не завадить врахувати особливості ситуації і ваше самопочуття. В іншому випадку, цей день ознаменується зростаючою нервозністю і гострою реакцією на будь-який сюрприз, навіть очікувана новина може викликати легкий стрес. Можливо, ви позбудетеся частини привабливості або звичних благ, від вас в останню хвилину «попливе» купівля або приємна можливість, «викине номер» ваш друг або партнер.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам тримати свої переживання при собі. Самовладання важливе подвійно, якщо вас охопили негативні емоції, але не варто поспішати і з виразом дружніх почуттів, романтичної симпатії. Ідеальна стратегія – триматися «золотої середини», а спілкування в більш інтимному тоні поки відкласти. На противагу внутрішнім пристрастям, добре зробити акцент на стильній зовнішності і манерах.

Стрілець

Стрільцям варто провести цей день у приємній компанії. Добре, якщо це буде суспільство старих приятелів або колишнього партнера, з яким ви зберегли дружні стосунки. Але зловживати старою дружбою зірки вам зараз не радять. Не варто поспішно ділитися новими ідеями та присвячувати інших у свої приватні справи. Цілком достатньо нагадати про себе і підтримати контакт, корисний для майбутнього.

Козеріг

Сьогодні Козерогам краще зробити своїм девізом самовладання, лояльність і помірність. Позитивно позначиться на репутації вміння вибрати доречний тон та імідж. Вітається гарний смак, знання етикету, прагнення до балансу і гармонії. Не час агресивно переслідувати особисті інтереси. Все може вирішити нейтральний комплімент, своєчасна поступка або готовність розділити відповідальність.

Водолій

Для Водоліїв це гармонійний день, і саме з цієї причини їм не варто спокушати долю. Ви можете вільно висловлювати свої почуття і погляди, поки зустрічаєте відгук, але не варто намагатися за будь-яку ціну «продовжити банкет», якщо виникла перешкода. Якщо бажана мета в останній момент вислизнула, краще за нею не гнатися: можливо, це пастка, яку вам створили ненавмисно або підлаштували спеціально.

Риби

Сьогодні Рибам варто шанобливіше ставитися до закону і права, а в побуті – до розхожих поглядів. Не час насаджувати свої особисті цінності, нехай навіть чесно вистраждані. Ваші ідеали та естетичні смаки, уявлення про партнерство, дружбу, балансі, справедливість не обов’язково збігаються із загальноприйнятими. Варто відкласти побачення, ключову покупку, відправку важливого листа, від’їзд в інші краї.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.