Гороскоп на 05 грудня

Опубліковано: 04.12.2018

Гороскоп на 05 грудня

Овен

Сьогодні Овнів манить небезпека і затягує гра уяви. Нелегко протистояти бажанням і спокусам. Можливий інтерес до чуток, секретних архівів, «забороненого плоду». Багато що вирішить чуттєвість, тяга до самотності, потреба в розумінні. Добре подивитися фільм на інтимну або екзотичну тему, відвідати закриту акцію, отримати приватну консультацію, заглибитися в дослідження, влаштувати таємне побачення, інформує UkrMedia.

Тілець

Тільцям сьогодні не варто «скупитися». Наприклад, приховувати свої думки від близьких або боятися вкладати у стосунки. Якщо вас запросили до діалогу, небажано відмовлятися. День дозволяє знову обговорити у довірчому тоні складні, багатофакторні та болючі теми, які однаково глибоко хвилюють вас і протилежну сторону. Вдалий момент для повторного обговорювання варіантів і альтернатив.

Близнюки

Сьогодні Близнюків емоційно «чіпляють» деталі, і чим суперечливішими останні, тим складніше буде позбутися від думок про них. Увагу можуть привернути службові інтриги, плітки. На щастя, день обіцяє і більш конструктивні моменти. В цю добу можна обговорити внутрішні справи, психологічні та медичні питання. Можлива приватна розмова з людиною, яка допомагає вам або чекає від вас послуг.

Рак

Сьогодні Раки інтуїтивно вибирають потрібні слова для вираження своїх думок і почуттів, легко знаходять бажану інформацію. Навіть отримавши туманний містичний знак, ви вмудритеся вірно його витлумачити. День допомагає застосуванню ваших літературних, дослідницьких, музичних, психологічних талантів, створює потрібну атмосферу для консультування, творчості, інтимного спілкування, роботи з «важкими» дітьми.

Лев

В цей день Леви мають потребу в інтимній бесіді, розумінні близьких. Якщо контакт відсутній, варто пошукати інший вихід: поговорити з психологом, почитати літературу на хвилюючу тему. А ось ділитися з першим зустрічним або з тим, хто готовий звернути ваші слабкості проти вас, сьогодні небезпечно. Вашу увагу може привернути еротика, музика, магія, сімейний архів, вразливість житла, «виворітна сторона» бізнесу.

Діва

Сьогодні Діви товариські, але воліють говорити і слухати лише про те, що їх глибоко зачіпає. Можлива схильність до чорного гумору, психологічних захисних реакцій. Не виключений особливий інтерес до пліток, закритих джерел, компромату. День може запам’ятатися інтригуючою звісткою, таємничою поїздкою, містичним знаком. Вдалий момент для відновлення діалогу або знайомства, повторної відправки листа.

Терези

Сьогодні багатьох Терезів цікавлять фінансово-економічні нюанси, однак ними область інтересів навряд чи обмежиться. Багатьох представників знаку можуть залучити морально-етичні або психологічні нюанси ситуації. У цей день добре робити покупки, які мають якийсь символічний сенс, іронічний або еротичний підтекст. Можливі невеликі грошові надходження з прихованих або незвичайних джерел.

Скорпіон

Скорпіонам варто використовувати цей день для навчання, роздумів, усних і письмових комунікацій, літературної, наукової або консультаційної роботи. Сьогодні інформативні поїздки і прогулянки. Багато цікавого можна почерпнути з перегляду фільмів, читання архівів, порівняння варіантів. Можливі зустрічі зі старими знайомими. Можна відновити контакт, знову завести розмову на тему, що вас цікавить.

Стрілець

Для Стрільців день насичений емоційно забарвленими роздумами та асоціаціями. Можливі збіги, звістки з минулого. Незважаючи на тягу до спілкування і знань, від деяких варіантів комунікації краще відмовитися. Наприклад, не варто вести публічні дебати, розкривати секрети, користуватися незахищеним каналом зв’язку. Вдалий день для ведення щоденника або медичної карти, приватних бесід з близькими.

Козеріг

Козерогам сьогодні корисно прислухатися до слів старих друзів, а також до інформації, що надійшла з забутого джерела. Саме вона як не можна краще буде відповідати вашим поточним внутрішнім вимогам і зовнішнім потребам. Ви отримаєте пораду, підказку або знак, який без зусиль зможете розшифрувати. Можливо, вам напише хтось з колишних однодумців, або ви самі вирішите нагадати йому про себе.

Водолій

Водоліям сьогодні знову нагадає про себе минуле. Вас може запросити для неформальної бесіди ваше начальство, колишній партнер або якась інстанція. Перш ніж що-небудь відповісти на поставлене питання, не завадить подумати. Можливо, зараз вам вигідніше ухилитися від прямої відповіді і взяти додаткову паузу, особливо, якщо мова йде про яку-небудь делікатну справу, інтимні почуття або секретні дані.

Риби

Сьогодні Риби можуть отримати звістку здалеку або самі налагодити дистанційний зв’язок. Втім, день обіцяє вам успіх у будь-яких комунікаціях. Можна просунутися в навчанні, в тому числі, вивченні мов. Добре відновлювати забуті маршрути, контакти і знання. Вам буде нескладно подати свою думку в завуальованому вигляді, і в той же час, проникливість допоможе вам легко читати чужі послання між рядків.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.