Гороскоп на 06 грудня

Опубліковано: 06.12.2018

Гороскоп на 06 грудня

Овен

Овнам варто остерігатися помилок. Промах, допущений сьогодні, обіцяє проблеми не тільки в короткостроковій перспективі, але і в майбутньому. Можливі помилки при спробі слідувати мрії, ідеалу. Вірогідні конфлікти з авторитетними особами, іноземцями. Вітається гнучкість, спритність. Якщо вас відвідало натхнення, краще направити запал на знайомі цілі, а не на підкорення вершин і відкриття нових горизонтів, інформує UkrMedia.

Тілець

Цей день обіцяє Тільцям знакову подію, яка заслуговує уваги. Можливо, стане повчальним чужий досвід. Може допустити промах і потрапити у складне становище важлива для вас людина: партнер, друг, посередник. Варто бути обережнішими, якщо ви в незнайомому середовищі, плануєте далеку подорож, пересилання або перевезення. Актуальні питання про податок, безпеку, транспорт, спільний бюджет.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам варто перенести фокус уваги на стосунки з конкретними людьми. Першорядне значення має позиція партнера або супротивника, думка вчителя, тренера, адвоката, лікаря, посередника, важливого клієнта, роботодавця, іншої впливової фігури. Ситуація не дуже прозора і потенційно конфліктна. Краще уникати інтриг, вжити заходів проти морального тиску і можливої нечесної гри.

Рак

Сьогодні Ракам краще поставити в пріоритет здоров’я: власне самопочуття або турботу про чуже благо. День сповнений суєти і стане важливим, якщо ви зайняті в сфері обслуговування, медицини, науки, освіти, в іноземній фірмі, що шукаєте роботу, тримаєте вихованців, захоплюєтеся волонтерством. Можливі термінові клопоти, болючі моменти в лікуванні, дрібні травми, зіткнення з колегами і «авторитетами».

Лев

Для Левів сьогодні небезпечні «благі наміри». Вельми небезпечні любовний запал, ділова активність, ігровий азарт, фанатизм, надмірне уживання в роль. Варто уникати дебютів: ідеальний старт загрожує обернутися ризикованою авантюрою. Важливо не дати хибний приклад дітям, вихованцям, не піддатися звабленню в любові або в духовному питанні. Не зашкодять запобіжні заходи в спорті, в інтимній сфері.

Діва

Увага Дів сьогодні може виявитися прикута до дому, сімейних справ, подій на батьківщині, бізнесу за кордоном, а також до питань віри, політики, ідеології. Може загостритися питання про лідерство на території, верховенство в родині, конкуренцію в бізнесі. Якщо ваші позиції не надто сильні, доведеться підкоритися більш впливовій фігурі або на час усунутися від справ, піти від прямого зіткнення.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам утриматися від поїздок, відкласти старт далекої подорожі або виснажливої акції. У справах, що не терплять зволікання, корисно заздалегідь вжити заходів захисту: перевірити стан транспортного засобу, переконатися в наявності ресурсів, доступності потрібних сервісів, надійності попутників. Не варто вирушати в дорогу в поганому самопочутті і при скромному досвіді водіння.

Скорпіон

Скорпіонам зірки рекомендують відкласти покупки і будь-які угоди, в тому числі валютні. Головною небезпекою цієї доби може виявитися масштаб: почавши з дрібниці, ви ризикуєте отримати досить великі проблеми або створити їх для тих, хто вірив у вас. Небезпечно давати хід бізнес-проектам, відкривати рахунки за кордоном. Небажано обирати довірених осіб для ведення фінансових розрахунків і правових спорів.

Стрілець

Стрільцям сьогодні дорого обходиться помилка. Імпульсивність поєднується з ілюзією вседозволеності. Є ризик стати псевдовчителем, підвести свою аудиторію, поставити під удар себе, свій будинок або близьких, спровокувати кризу. Варто остерігатися зарозумілості, амбіційності, самообдурення, агресивних спонтанних реакцій, масштабних справ, дій під впливом алкоголю, азарту, зміненої свідомості.

Козеріг

Сьогодні найкраще рішення для Козерогів – свідоме самоусунення з арени подій. Великий ризик пригод у дорозі, загострення хвороби, морального тиску, гострого розчарування. Не варто вирушати в дорогу, довго перебувати в малознайомій компанії, небезпечному місці, серед іноземців, агресивно налаштованих осіб або фанатиків. Якщо активність неминуча, стануть у нагоді гнучкість і маневреність.

Водолій

У подіях цього дня для Водоліїв багато привабливого, але варто врахувати і побічні ефекти. Саме останні сьогодні такі гострі, що можуть звести до нуля очевидну початкову вигоду. Багато проблем здатні доставити ваш чи чужий неконтрольований азарт. Можливі надмірні жертви заради віри, ідеї. Найбільш безпечні безкорисливі акції. Не варто відкривати бізнес і займатися благодійністю.

Риби

Сьогодні доля перевірить Риб на вміння тримати удар і лавірувати в складних умовах. Енергію відніме боротьба за ідею або за «місце під сонцем». Змагатися з технічно і морально переважаючою силою допоможуть стресостійкість, спритність, віра. Небезпечно братися за зброю, якою не володієте: віддача буде сильною. Можливо, краще залишити честолюбні плани: будь-яка помилка закладе порочне коло проблем.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.