Гороскоп на 9 грудня

Гороскоп на 9 грудня

Овен

Сьогодні Овнів не раз виручить грамотно складений план. Саме він мінімізує ваші страхи і побоювання, допоможе замаскувати слабкості і промахи, а також забезпечить вам шлях відступу в разі провалу. Якщо ви не визначилися вчора, ще не пізно зробити це в першій половині дня. Чим конкретніше і розумніше виявиться ваша мета, тим простіше вам буде підібрати відповідні засоби для її досягнення, інформує UkrMedia.

Телець

Тельцям варто керуватися мудрим правилом: не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні. В цей день доля схильна підтримувати вас у всіх починаннях, які виглядають розумними і законними. Далекоглядність допоможе вам не робити того, що здатне принести проблеми згодом, а якщо ті чи інші ризиковані кроки необхідні, ви встигнете «підстелити соломки» на непередбачений випадок.

Близнюки

Сьогодні зірки рекомендують Близнюкам в усьому дотримуватися обережної продуманої позиції, підказаної досвідом, законом або думкою старших. Це не час для авантюр або для того, щоб «кидатися грудьми на амбразуру». У будь-який ризикованій справі краще забаритися, ніж поспішити: можливо, це позбавить вас від гострих переживань що хвилюють, зате подарує ні з чим не порівнянне відчуття стабільності та захищеності.

Рак

Цей день орієнтує Раків на смаки і звички партнера. Що буде непросто, якщо людина старше вас, у неї складний характер або «залізобетонні» принципи. Деяким Ракам доведеться підлаштуватися під смаки батьків або прийняти обмеження, що диктуються зовнішнім середовищем. Варто пам’ятати, що це не найкращий час для спонтанного відкритого прояву ніжних почуттів, краще стриманість або дистанція.

Лев

Сьогодні Левам не вдасться ідеалізувати дійсність, в ній належить розгледіти не тільки «фасад», але і «виворіт». Ви можете зіткнутися з непривабливим підґрунтям гарного сюжету чи не самою приємною стороною побуту. Можливі дрібні нездужання, проблеми у зв’язку з утриманням вихованців. Впоратися з недоліками і перешкодами нескладно, якщо ви не дуже бридливі, не боїтеся чорнової роботи.

Діва

Для Дів це сприятлива доба. Правда, при цьому багато Дів будуть схильні бурчати або іншим способом висловлювати своє приховане невдоволення. Але навіть якщо поточна реальність далека від ідеалу, сьогодні ви знайдете в ній щось позитивне. Наприклад, порадієте стабільності і передбачуваності того, що відбувається, або своїй затребуваності, незамінності у важкий момент. Не варто відкладати поїздку, розмову.

Ваги

Сьогодні Ваг дисциплінує домашня обстановка, сімейний або професійний обов’язок. Вірогідні зовнішні обмежені умови або психологічний дискомфорт. День провокує охолодження почуттів, дефіцит вільного простору або благ, нагадує про борг, зобов’язання, суворої необхідності. Актуальні розумні обмеження і строгий контроль заради конкретної мети, наприклад, здоров’я або порядку в будинку.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони інтуїтивно вибирають правильну тактику, причому це стосується і слів, і дій. День підходить для цільових пошуків, зустрічей та поїздок. Не виключено, що вам доведеться побувати в неприємних похмурих місцях або спровокувати розмову на важку тему. Не варто боятися такого повороту подій: саме в такій обстановці ви найкращим чином проявите себе. Можливий інтерес до смерті, готиці, містики, магії.

Стрілець

Цей день допомагає Стрільцям залишатися реалістами, зокрема, тверезо оцінювати свої матеріальні ресурси. Це підходящий момент для переходу на збалансовану тривалу дієту або на більш економний стиль управління бюджетом. Не завадить проінспектувати запаси, позбутися від мотлоху або знайти нове застосування старим речам. Можна вдало вирішити давнє питання з податком, кредитом, заборгованістю.

Козеріг

Для Козерогів це продуктивний надихаючий день, головне – залишатися на потрібній хвилі і не дозволяти відволікати себе від того, що цікаво. Найкращим мотивом для досягнень стане глибока емоційна залученість або гостра необхідність. Вам може послужити хорошу службу стара річ або давня звичка, навіть якщо формально остання відноситься до розряду шкідливих. Чудово спрацює ваша інтуїція.

Водолій

Сьогодні Водоліям може піти на користь усамітнення. Якщо ви не хочете рвати зв’язки з зовнішнім світом, корисно тримати в контактах безпечну дистанцію, фізичну або психологічну. Це не найкращий день для участі в публічних заходах, зате непогано пройде вечірка для обраних, таємна зустріч «присвячених». Важливо позитивне моральне самопочуття, варто уникати всього, що навіває смуток.

Риби

Сьогодні доля береже Риб від необачних кроків, при цьому не сковуючи їх свободу. Багато Риб проявлять похвальну обережність, далекоглядність і передбачуваність. Теми, які вас зацікавлять у цей день, можуть виявитися серйозними і навіть похмурими, але це піде вам на користь. Продумуючи плани на майбутнє, корисно зробити акцент на превентивних заходах щодо запобігання неприємностей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.